Nasıl bittiği önemli

Abdulah Avcı , 2014 için iddialı konuştu: Hedefimiz 2 maçta 6 puan. Biz yarış başlamadan önce de inanıyorduk, şimdi de inanıyoruz. Nasıl başladığımız değil, nasıl bitirdiğimiz önemli

Giriş Tarihi: 22.3.2013
G.Saray ve F.Bahçe'nin başarısı milli takıma da yansısın
Milli Takımlar Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 2014 Dünya Kupası için umudunu kaybetmediğini söyledi. Andorra'da iddialı açıklamalar yapan Avcı'nın satır başları şöyle:
Romanya ve Macaristan maçları bizim planladığımızın dışında giden maçlardı. Nasıl başladığımız değil nasıl bitirdiğimiz önemlidir.
Andorra Stadı futbol atmosferinden çok uzakta bir yer. Sadece sahanın zemininin düzgün olduğunu biliyorum. Rakibi son derece ciddiye alan bir Türk milli takımı izleyeceğiz.

ÜÇ KALECİMİZ DE ÇOK FORMDA
Üç kalecimiz de formda. Üçünden birini seçeceğiz, şu an bir isim vermek doğru değil. Rakibe saygı her zaman göstereceksin. Geçmişte bu tip maçlarda hep sıkıntı yaşanmıştır.
Biz bu yarış başlamadan önce de inanıyorduk, şimdi de inanıyoruz. Önemli olan bu aydan altı puanla çıkmak ve rakiplerin maçlarını beklemek. Bu iki maçta kafamda en ufak bir soru işareti yok.

ERKAN'IN AKLINI BABASI ÇELDİ

Erkan Zengin ile onbeş gün önce görüştüm. Çok mutlu oldu. Türk pasaportunu çıkardık ancak babası İsveç'i tercih etti. Biz yazıyı FIFA'ya gönderdik. Eğer o yazıyı geri çekmeseydik ortada kalırdı.
Bekir İrtegün de, "Kendi takımlarımızda gösterdiğimiz, aldığımız sorumlulukları Milli Takıma da yansıtmalıyız. Geçen yaz kampında özveriyi göstermiştik ama grup maçlarında bunu pekiştiremedik" ifadelerini kullandı.

ÖNCE ALIŞVERİŞ SONRA İDMAN
Andorra'da Milliler şehir turuna çıktı. Avrupa'nın 'vergisiz alışveriş cenneti' olarak adlandırılan Andorra'nın başkenti La Vella'da bol bol alışveriş yapan milliler akşam da taktik ağırlıklı çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Nasıl bittiği önemli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN