Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Galatasaray'da büyük skandal

Projeler müdürü Coşkun Peküstün'ün yazdığı mektupta, "Yıldırım Ören ile birlikte Donbass Arena'nın zemin ve ısı sistemlerini görmek için Ukrayna'ya gittik. Aşırı alkol tüketen Ören, stadı gezmek yerine aleme gitti. Hiçbir iş yapmadan geri döndük" dedi.

Giriş Tarihi: 26.3.2013 10:32 Güncelleme Tarihi: 26.3.2013 16:17
Galatasaray müthiş bir iddia ile çalkalanıyor... Geçtiğimiz günlerde yönetime mektup yazan Projelr Müdürü Coşkun Peküstün, görevli olarak Ukrayna'ya giden Stadyum ve Tesis Operasyonları Direktörü Yıldırım Ören'in iş yapmak yerine mesaisini alemlerde geçirdiğini öne sürdü. Mektuptaki iddialara göre Yıldırım Ören, Reha Türkoğlu ve mektubu yazan kongre üyesi Shaktar Donetsk'in stadı Donbass Arena'nın zemin ve ısı sistemlerini incelemek için Ukrayna'ya gitti. Uçağa bindikleri andan itibaren Yıldırım Ören'ın aşırı alkol tükettiğini belirten kongre üyesi, "Atatürk Havalimanı VIP salonundan başlayarak davetli olarak gittiğimiz her yerde aşırı alkol aldı, üstüne başına içki dökerek rezalete sebep oldu. Kendisinin nargile merakı yüzünden Ukrayna'daki program aksadı. İlk gece çevresindeki bazı gençleri gece kulübüne gitme konusunda ikna etti. Maça gittiğimiz gün ancak ikinci yarıda stata geldi. Buna neden olarak bana 'bir Alman hanıma takıldığını' söyledi. Bütün bunlar Galatasaray'ı temsil eden bir kişiye yakışmayan hareketlerdir" ifadesini kullandı.YÖNETİM KURULU KONUYU ARAŞTIRMAYA BAŞLADI
Yıldırım Ören'in hiçbir iş yapmadan İstanbul'a döndüğünü de iddia eden kongre üyesi, "Sanki stadı incelemiş gibi raporlar hazırlayıp dağıtımını yaptı" ifadesini kullandı. Mektubun yönetimde büyük bir şok yarattığı belirtiliyor. Gerekli araştırmanın yapılmasının ardından kesin kararın alınacağı öğrenildi.

YÖNETİM ŞAHİTLERİ DİNLEYECEK
İddiaları incelemeye alan yönetimi, olaylara şahit olduğu belirtilen Reha Türkoğlu ve Gogas Türkiye Temsilcisi İlhan Atadeniz ile görüşeceği öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'da büyük skandal
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN