Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şahsi fikri!

Giriş Tarihi: 27.3.2013

Beşiktaş Teknik Direktörü Aybaba'nın gelecek sezon İstanbul dışında bir statta oynayabilecekleri yönünde yaptığı açıklamalara başkan Fikret Orman sert çıktı:

"O, Aybaba'nın şahsi fikridir. Tabii ki yorum yapabilir ama oluşmuş bir şey yok."
77 Yalova Beşiktaş Taraftarlar Derneği'nin düzenlediği geceye katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, teknik direktör Samet Aybaba'nın takımın gelecek sezon İstanbul dışında oynanabileceği yönündeki açıklamasını değerlendirdi: "O Aybaba'nın şahsi fikridir. Beşiktaş'ın nerede oynayacağı tabii ki teknik direktörün de yorum yapabileceği bir şey ama şu anda oluşmuş bir şey yok." Orman, Fenerbahçe ile Saraçoğlu Stadı ile ilgili bir görüşme yapılmadığını da belirtirken, "110'uncu yılda şampiyon olmak kim istemez. Ama bizden daha fazla önümüzdeki rakiplerle alakalı" yorumunu yaptı.

ÇİLEKEŞ BEŞİKTAŞ!
UEFA lisansı alabilmek için sadece beş günü kalan Beşiktaş'a darbe üstüne darbe geliyor. Hammarby Kulübü, Erkan Zengin'in transferinden doğan 500 bin İsveç Kron'u tutarındaki alacağı için CAS'a açtığı davayı kazandı. CAS, Beşiktaş'ı faizleriyle birlikte bir milyon İsveç Kron'u (120 bin Euro) ödemeye mahkum etti. 7.8 milyon Euro'luk alacağı için ödeme planında anlaşmaya yanaşmayan Matteo Ferrari ise siyah-beyazlı yönetim ile dünkü randevuyu cumaya erteledi.

ORMAN: BEKLEYİN, GÖRÜN

31 Mart'a kadar borçların ödenip ödenemeyeceği konusunda görüşü sorulan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise "Bekleyin, görün. 31 Mart'a bir şey kalmadı" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahsi fikri!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN