Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Drogba'nın kilosu 3 TL

Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde cumartesi günleri kurulan pazarda tezgah açan İsmail Aktaş, çilek satışını arttırmak için etikete 'Drogba 3 Lira' yazdı.

Giriş Tarihi: 30.3.2013 20:14

Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde cumartesi günleri kurulan pazarda tezgah açan İsmail Aktaş, çilek satışını arttırmak için etikete 'Drogba 3 Lira' yazdı. Galatasaray taraftarı Aktaş, "Başkanımız Ünal Aysal'ın çilek benzetmesinden sonra aklıma böyle bir şey yapmak geldi" dedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın transferlerden bahsederken, "Pastamız hazır durumda. Bundan sonra olursa bir çilek olabilir" benzetmesi pazarda da karşılığını buldu. Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde cumartesi günleri kurulan pazarda tezgah açan İsmail Aktaş, çilek satışını arttırmak için etikete 'Drogba 3 Lira' yazdı.

Aktaş, müşterilerin çileğe gösterdiği ilgiden memnun olduğunu belirtti. Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Aktaş, "Başkanımız Ünal Aysal'ın çilek benzetmesinden sonra aklıma böyle bir şey yapmak geldi. Müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla 'Drogba 3 TL' diye etiket hazırladım. Gösterilen ilgiden memnunum. Galatasaray'ın transferlerinden sonra çilek satışlarında patlama oldu" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Drogba'nın kilosu 3 TL
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN