Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nur topu gibi UEFA müjdesi!

Giriş Tarihi: 30.3.2013

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'ın Avrupa kupalarına katılım için tüm borçlarını yapılandırdığını kamuoyuna duyurdu

UEFA lisan sorununu çözmeye çalışan Beşiktaş'tan müjdeli haberler geldi. Dün basının karşısına çıkan kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, dosyanın eksiksiz olarak UEFA'ya gönderildiğini açıkladı. Çebi, "Beşiktaş'ın Avrupa Kupaları'nda oynaması ile ilgili sorunlar vardı. Bu sıkıntıyı aşmış bulunuyoruz. UEFA'ya dosyalarımızı eksiksiz bir şekilde gönderdik. Bizi çok zorlayan ve yardımcı olan kurum ve kuruluşlar oldu. Bunların hepsini aklımızın bir yerine yazdık. Zorluk çıkaranları affetmeyeceğiz. Seneye Avrupa Kupası'na katılıyor durumunu bilemeyiz ama bizim görevimiz eksikleri tamamlamaktı. Biz herşeyi tamamladık. Sorun çıkmayacak bir dosya verdik kendilerine" dedi. Sermaye artışı ile de bilgi veren Çebi, "Büyük bir talep oldu. Ortaklarımızın bizlere olan güvenleriyle mutlu olduk. Bu durum bizi motive etti" ifadelerini kullandı.

FERRARİ'YE 24 AY VADE!
Beşiktaş Ferrari ile yeni bir protokol yaptı ve 7 milyon 250 bin Euro olan borcu vadelendirdi. Buna göre Ferrari'ye toplam 7 milyon 900 bin Euro ödenecek. 550 bin Euro protokol tarihinden sonra 30 gün içinde, kalan kısım ise 15 Mayıs'tan itibaren 306 bin Euro'luk taksitler halinde 24 ayda ödenecek.

Hilbert beklemede
UEFA'nın futbolculardan istediği "Alacağım yoktur" belgesine imza atmayacağını açıklayan Hilbert konusu da Ahmet Nur Çebi'ye soruldu. Çebi şunları söyledi: "Biz camiaya açık olacağımızı söylemiştik. Evet Hilbert imza atmadı. Kendisi bizim için önemli bir futbolcu. 8 maç daha bizimle. Sonrasında kalıp kalmayacağını zaman gösterecek. Bunun kararını teknik heyet verecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nur topu gibi UEFA müjdesi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN