Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gemileri yaktım

Giriş Tarihi: 7.4.2013

Futbola 40 senemi verdim, neyin ne olduğunu biliyorum. Bu bize karşı yapılan bir operasyondur. Güvenimiz kalmadı Haksız şekilde sahadan atıldıktan sonra gemileri yaktım. Artık her maçın ardından hakem için konuşacağım Hakemler antrenörleri, oyuncuları saha içinde tutmak için mi var, sahadan atmak için mi? Bunlar kulübe bekçisi

Hakem tarafından sahadan atılan Terim, TT Arena'nın dışında yaptığı basın toplantısında esti, gürledi. İşte Terim'in sözleri: "Hiçbir şey yapmadan 3 maç ceza yedim, Şimdi de bir şey yapmadan atıldım. Şimdi geçen seneden kalan 2 maçlık cezayı da koysunlar üstüne. Hasan ile Ümit ne yaptı? 40 senemi verdim, neyin ne olduğunu biliyorum. Benim gizli gündemim yok.

Yargıç mı, hakim mi?
Biz kimseye terbiyesizlik etmiyoruz. Bu bize karşı yapılan bir operasyondur. Fatih Terim'i itibarsızlaştırmaktır. Şu komediye bakın, sokağa geldik, burada toplantı yapıyoruz. Yapılanlar bana değil, kulübüme verilmiş bir ceza. Hakem haftaya sahaya giremiyor mu, giriyor. Ben neden giremiyorum. Geçen sefer, 21 maç dediler. Siz yargıç mısınız, hakim misiniz?

Tepkiye devam edeceğim
Eğer hakeme kötü söz söyleyip atılmışsam cezaya razıyım. Ancak atıldıktan sonra söyledim. Bizler de emek gösteriyoruz. Zekeriya Alp benim arkadaşım, çok da güvendiğim biri. Geçen bizim hadiseden sonra açıklama yapıyor, "Hakem çok iyiydi" diyor. Maçı tribünden de değil, televizyondan takip ediyor. Tepkilere devam edeceğim. Gizli bir gündem var."

Artık güvenimiz kalmadı
Bazı şeylere güvenimiz kalmadı. Fatih Terim adaletin olduğu her yerde vardır. Koca G.Saray camiası ve bizler ne yapılmaya çalışıldığının farkındayız Ben bunları şampiyonluğa gittiğimiz için söylemiyorum. Artık bazı şeylere güvenimiz kalmadı. Yıllarca kendi haksızlığımı da ifade ettim. Eskisinden daha hırslıyım şu anda.

Sokakta toplantı yaptı
Oyuncu kötü oynayabilir, hakem kötü oynayamaz. Adalet herkese lazım. Sadece bize değil. Biz burada toplantı yapamıyoruz, soyunma odasına, sahaya giremiyoruz. Hakem haftaya sahaya giremiyor mu, giriyor. Ben neden giremiyorum. Ben 40 senemi vereceğim, beni terbiye etmeye çalışacaklar. Nerede olursam olayım buyum, tepkilerimi belli ederim.

Abay kompleksini çıkardı
Atıldıktan sonra tabii ki tepki göstereceğim. Topu başka bir tarafa doğru vurdum. "Terim'i ben attım, prestijini sarsıp itibarsızlaştırayım" olamaz. Sahadan atıldıktan sonra gemileri yaktım, her şeyi yaptım. Bundan sonra her maçtan sonra konuşacağım. Hakem insandır hata yapar. Antrenör insan değil mi? Oyuncu insan değil mi? Süleyman Abay 4. hakemken yapamadıklarının kompleksini bugün çıkardı.

Bunlar kulübe bekçisi!
Schalke maçında üçüncü golü attıktan sonra saha içinde 20 kişiyiz. 4. hakem göz kırptı herkes içeri girdi. Bunlar kulübe bekçisi. Biz ülkeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Ben 40 senemi vereceğim, beni terbiye etmeye kalkacaklar. Hakemler oyuncuları, antrenörleri sahada tutmak için mi var, atmak için mi?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gemileri yaktım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN