İtalya'yı erteledi

Roma ve İnter'in peşinde olduğu Fatih Terim, "Başka projelerim vardı ama mücadeleyi burada sürdürmemiz gerekiyor. Daha da hırslandım" diyerek ikinci Çizme seferini erteledi

Giriş Tarihi: 8.4.2013
İtalyan medyasının gelecek sezon Roma ya da İnter'in başına geçeceğini iddia ettiği Fatih Terim, Mersin maçında yaşadıklarının ardından Lig TV'de katıldığı Maraton programında yaptığı açıklamayla ikinci Çizme seferini ertelediğini açıkladı. "Başka projelerim vardı ama daha da hırslandım. Anlaşılan bu mücadeleyi burada sürdürmemiz gerekiyor. Bu kadar yıl verdim ama savaşı devam ettirmem lazım" diye konuşan tecrübeli teknik adam, Galatasaray'ın başında kalacağının altını çizdi. "Meydanı boş bırakmamak lazım. Bir şeyleri unutmamak lazım" diyen Terim sözlerine şöyle devam etti: "Fatih Terim bir rol model, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ama ben de insanım. Bir şeyi çözeceksek birlikte çözeceğiz. Bazı hocalar disiplin olsun diye en yetenekli futbolcuyu keserdi. Güçlü olanı, başarılı olanı itibarsızlaştırmak vasat kafaların işidir."

Disiplin Kurulu'na ifade vermeyeceğim
Fatih Terim, Orduspor maçının ardından sözle ifade vermeye gittiği Disiplin Kurulu'na bu kez gitmeyeceğini açıkladı. Tecrübeli teknik adam "Disiplin Kurulu'na ifade vermeye gitmeyeceğim. İnanmadığım ve güvenmediğim bir kuruma ifade vermeye gitmem. İtimadım da yok. Orada ne konuşulursa zaten birkaç dakikaya herkes duyuyor. Herkes müdahil bence" diye konuştu.

Gerekirse dünyayla da kavga ederiz!..
Orduspor maçında hakeme 'İkinci yarı daha kötü yönet' dedim. İkinci yarı başlarken atıldığımı öğrendim. Orada 15 dakika içinde bir telefon görüşmesi olmamış mıdır! Bazı arkadaşlar bazen bana bir şeyler yakıştırıyorlar. Zaten cezalarda adalet yok. Türk futbolu için bu kadar emek vermiş birine böyle şeyler yapılmaz. Kavgayla bir yere varılmayacağını biliyoruz. Ama gerektiği zaman dünyayla da kavga ederiz. Hasan Şaş aşırı hırsı nedeniyle aşırı tepki veriyor. Yardımcılarımı da uyarıyorum. Beni, kariyerimi, istikbalimi, hayatımı bu kadar basitçe zedeleyemezsin.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İtalya'yı erteledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN