Türkiye'nin en iyi haber sitesi

John Bilton İstanbul'da

Giriş Tarihi: 12.4.2013 16:52 Güncelleme Tarihi: 12.4.2013 16:52
Dünyaca ünlü teknik adam John BİLTON 1907 Ataköy Çobançeşme Futbol AKADEMİ sinde . Futbol akademisinin başına danışman olarak gelen John BILTON daha önce Türkiye de TFF eğitim dairesinde UEFA eğitmeni olarak görev yapmış daha sonrada Fenerbahçe Spor Kulübüne geçmişti. Fenerbahçe altyapıda büyük başarılara imza atan john BILTON İngiltere de birçok takımda görev yapmış, Manchester United ın yurtdışındaki akademilerinin kurulumunda da görev almıştır.

John BILTON danışmanlığında Futbol AKADEMİ de sporculara teknik taktik ve saha çalışmalarının yanı sıra yetenek testleri, eğitim planlaması, beslenme , oyun kuralları eğitimi , sporculara mentör desteği ,uzman hekimlerle sporcu ölçümü ,bireysel antrenman , profesyonel KALECİ AKADEMİSİ , hazırlık maçları ,turnuvalar ,yurtiçi ve yurtdışında yapılan kampları kapsayan akademik hizmetlerde verilmektedir. Bu programda öğrencilere yılda 250 -300 saat çalışma imkanı sunuyor.

1996-2006 yaşları arası doğan sporcularının kayıtlarının alındığı akademi için bilgi almak isteyenlerin 0212. 4658463- 64 numaralı telefonları arayabilecekleri belirtildi. Akademide eğitim alan başarılı sporcular TFF kayıtlı futbolcu temsilcilerinin danışmanlığında yurt içindeki ve yurt dışındaki profesyonel takımların altyapılarında oynatılıyor.İstanbul da profesyonel futbolculuğa atılacak ilk adım için futbola dair her şey bu Akdemi de var
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
John Bilton İstanbul'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN