Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizi bölemezler

"Federasyon'a 'Terim'e ne ceza verirseniz verin, sahamızı kapatmayın' dediğim yalan. Hocamızı, 4. hakemin tahrik ettiğini, sahaya girenlerin G.Saraylı olmadığını anlattım. Bunlar, G.Saray'ı içten karıştırmak isteyenlerin planları."

Giriş Tarihi: 16.4.2013
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, bazı spor programlarında kendisine yapılan eleştirilere sert cevap verdi. Aysal, federasyonla yaptıkları toplantıda "Fatih Terim'e ne ceza verdirirseniz verin ama sahamız kapanmasın" dediği iddialarının büyük bir yalan olduğunu ifade etti. Aysal, SABAH'a özel açıklamalarına şöyle devam etti: "Federasyonla yaptığımız görüşmede konumuz tamamen hocamıza özellikle dördüncü hakem tarafından yapılan ağır tahrik meselesiydi. Bizim kulübenin başından ayrılmayan dördüncü hakem hocamızı ve kulübemizi ağır bir şekilde devamlı tahrik ettiğini söyledik. Özellikle ben saha kapatma konusunu bile açmadım. Sadece onlar sahaya giren iki kişiyi söylediler ben de onların bizim taraftarımız olmadığını söyledim. Ben asla hocamıza istediğiniz cezayı verin, sahamız kapanmasın gibi bir teklifte bulunmadım. Bunlar G.Saray'ı içten karıştırmayı planlayan bazı insanların yaptıkları oyunlar. Bizi karıştıramazlar. Beş maçımızı da kazanıp şampiyon olacağız."

NEDİR BU CUMA ISRARI?
Aysal, ayrıca bu sezon 8'inci kez Cuma günü oynayacaklarını hatırlatarak, bu duruma şu sözlerle tepki gösterdi: "Bu sezon anlayamadığım nedenlerden dolayı sekiz maçı Cuma günü oynadık. Cuma günleri herhalde Galatasaray'ın başarısız sonuç aldığını görüp bundan dolayı mı ısrarla bizi genelde Cuma günleri oynatıyorlar diye aklımızdan geçmiyor değil."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizi bölemezler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN