Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Canlı yayında istifasını istedi

Giriş Tarihi: 1.5.2013

"Yönetimde olup, kendisini kandırılmış hisseden kişi, derhal istifa etmeli. Erdoğan, biraz Beşiktaşlılık duruşu olduğunu düşünüyorsa derhal istifa mektubunu vermelidir"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın tüzük ile ilgili basın toplantısına yöneticisi Levent Erdoğan'ın "Orman'a destek vererek hata yaptım, pişmanım" sözleri damga vurdu. Orman "Yönetimde olup, kendini kandırılmış hisseden istifa etmeli. Biraz Beşiktaşlılık duruşu varsa Erdoğan istifasını vermeli" dedi. Orman, Ordu maçındaki olaylar nedeniyle istifa eden Tamer Kıran için de şunları söyledi:

Tamer Kıran Beşiktaşlılık duruşu gösterdi
"Tamer, Beşiktaş için gecesini gündüzüne katıp çok önemli görevler yapmıştır. Tamer'in istifasını istediğim şeklindeki haberler gerçek dışıdır. Tamer'in kendi iradesiyle ve Beşiktaşlılık duruşuyla yaptığı bir şeydir. Olayın savunulacak bir yanı yoktu. Ama organize bir iş değildir. Sadece bir kazadır. Bu olayı örtmeden gittiği yere kadar götüreceğiz. Olay vahimdir ve yargıya intikal etmiştir."

Amacımız hür iradeyle seçilmiş yönetim
"BAŞKAN Fikret Orman, Tüzük konusunda ise şöyle konuştu: Açıkçası biz iktidarız. Bizim için en iyi tüzük, gündemde olandır. Bize her imkanı sağlıyor. Bütün yetkilerimizi kısıtlamamızın ve bundan sonra da bu şekilde olmasını sağlamamızın tek amacı, Beşiktaş'ın bundan sonraki süreçte Beşiktaşlıların hür iradesiyle seçilmiş yönetim kurullarıyla idare edilmesidir."

Kendini kurtarmak isteyen 2016 yazar mı
"Seçimle ilgili bir hesabı olan varsa genel kurulda yani er meydanında, herkes aday olabilir. Tüzükte başkanlığın 2 dönemle sınırlanmasını istedim. Tüzük, mutlak hakimiyeti de genel kurula veriyor. Bunun yanı sıra '2016 senesine kadar geçiş dönemi olsun' dedik. 31 Mart'ta noterde kulübün bütün vergilerine şahsi kefalet verdim. Bunu yapan kendisini kurtarmak için 2016 yazar mı?"


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Canlı yayında istifasını istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN