Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dersime iyi çalıştım

Trabzonspor başkanlığına adaylığını açıklayan Usta, "Paralı başkan dönemi bitti. Tecrübemle göreve hazırım. İş, finans ve para iyi bildiğim konulardır " dedi

Giriş Tarihi: 1.5.2013
Bir süredir adı Trabzonspor başkanlığı için geçen işadamı Muharrem Usta, sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Medical Park Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, cuma günü düzenleyeceği basın toplantısıyla adaylığını kamuoyuna ilan edecek. Usta, "Yaklaşık 12 bin çalışanım var. Orada inanılmaz tecrübelerim var. Benim en iyi bildiğim iş, finans ve paradır. Yönetmeyi iyi bildiğimi düşündüğüm için Trabzonspor'a talibim" dedi.

Aslolan işi bilmek
Trabzonspor'un çok büyük bir marka olduğunu söyleyen Usta, "Ben kendi adıma dersime iyi çalıştım. Hiçbir başkan 'Ben para vereceğim, bu kulübü kurtaracağım' diyemez. Bunlar 20 sene öncenin klasik senaryoları. Kulübün paraya değil adam gibi bir bütçeye ve kredi gelirlerini artırmaya ihtiyacı var. Çeşitli darboğazlar olur bunları iyi aşmak lazım. Trabzonspor'un paralı başkana değil, dar boğazları aşmasını bilecek bir başkana ihtiyacı var" diye konuştu.

'Hakkımız çalındı'
Şike konusunda Trabzonspor'a büyük bir haksızlık yapıldığını ifade eden Muharrem Usta, "Bütün Trabzonsporlular'ın şike sürecinde Trabzonspor'un hakkına sahip çıkması lazım, başkanı ile beraber. Lider ışığı başkasından almaz, lider en ağır darbeyi yediğinde bile ayakta durur. Herkes şike sürecine takılıp kalabilir ama yönetim takılamaz. Şike sürecinde yönetilemeyen bir stres var. İyi yönetilemediği için de dağılan bir aile var. Biz bu işe sahip çıkmak ve dağılan bu aileyi ayağa kaldırmak zorundayız" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dersime iyi çalıştım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN