Galatasaray'dan Yıldırım'a cevap

Fenerbahçe Kulübü Mali Genel Kurulu'nda Galatasaray ve Ünal Aysal'a göndermelerde bulunan Aziz Yıldırım'a G.Saray Kulübü'nden cevap geldi.

Giriş Tarihi: 11.5.2013 16:18 Güncelleme Tarihi: 11.5.2013 16:55
Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan Fenerbahçe Kulübü'nün 2012 yılı olağan mali genel kurul toplantısında Aziz Yıldırım'ın Galatasaray'ı hedef aldığı açıklamalarıyla ilgili olarak sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde bir yer alan mesajda, Yıldırım'ın kale alınmayacağı vurgulandı.

"Gerek basında, gerek Galatasaray camiasında, bugün bir spor kulübü başkanının yaptığı açıklamalara cevap verip vermeyeceğimiz sorulmaktadır" denilen bildiride, "Galatasaray Kulübü ile ilgili her zamanki gibi önemli maçlar öncesinde kasıtlı, tahrik ve tehdit dolu açıklamalar yapan bu spor kulübü başkanını kale almayacağımızı, 29 Temmuz 2012'de yayınladığımız deklarasyonla bildirmiştik. Kamuoyuna saygılarımızla tekrar duyururuz" ifadelerine yer verildi.

Galatasaray Kulübü tarafından 29 Temmuz 2012 tarihinde yayımlanan deklarasyonda, Aziz Yıldırım'a yönelik olarak, "Ülkemizin ve sporumuzun bütün ilke ve değerlerini hiçe saymış, kontrolünü tamamen yitirmiş bu zatı, bundan sonra hiçbir şekilde Galatasaray Kulübü olarak muhatap almayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz" denilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'dan Yıldırım'a cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN