Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Patlama günü

F.Bahçe Başkanı Yıldırım, Mali Genel Kurul'da eleştirilere cevap verecek

Giriş Tarihi: 11.5.2013
1 Teknik Direktör Kocaman ve takımın performansı ile ilgili açıklamalar yapacak

2 Bu sezon sürekli sorun yaşadığı taraftar gruplarına kürsüden uyarıda bulunacak

3 Başkan olmak için çalışmalarda bulunan muhaliflerine seslenecek

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Olağan Mali Genel Kurulu bugün gerçekleşecek. Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ndeki kurul saat 10.30'da başlayacak. Başkan Aziz Yıldırım'ın Mali Genel Kurul'da son dönemde gündeme düşen birçok konuyla ilgili flaş açıklamalar yapması da bekleniyor. Başkan Yıldırım, sezon sonu yaşanması muhtemel teknik direktör polemiğinin önüne bugün yapacağı açıklamalarla geçmeyi planlıyor. Yıldırım, kendisinin kongre tarafından 3 yıllığına seçildiğini, Aykut Kocaman'ın da kendisi gibi 3 yıl süreyle takımın başında olacağını yeniden vurgulayacak.

Taraftara seslenecek
Son dönemde tribünde kendisine yönelik eleştiri sloganları atan taraftar grupları da Yıldırım'dan nasibini alacak. Yıldırım, taraftarın sadece takımını desteklemesi gerektiğini, maç oynanırken protestonun futbolcuları baltaladığını belirtecek. Yıldırım'ın, Ali Koç'un adaylığı konusunda da açıklama yapması bekleniyor.

Rakamlarla yanıtlayacak
Son dönemde basın önünde ya da kapalı kapılar ardında Aziz Yıldırım aleyhinde konuşan isimlere kürsüden sert cevaplar gelecek. Başkanlık için liste çalışması yaptığı iddia edilen Mehmet Ali Aydınlar ve mali tablolarla ilgili eleştirilerde bulunan Hulusi Belgü'ye de cevap verecek. Bu arada kurula canlı yayın araçları alınmayacak. Basın kartı ve kurum kartı bulunmayan gazeteciler de toplantıyı takip edemeyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Patlama günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN