Kaale almıyoruz

"G.Saray ile ilgili her zamanki gibi önemli maçlar öncesinde kasıtlı, tahrik ve tehdit dolu açıklamalar yapan bu spor kulübü başkanını kaale almayacağımızı 2012'de açıklamıştık"

Giriş Tarihi: 12.5.2013
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, mali kuruldaki sözlerine G.Saray'dan cevap gecikmedi. Bir açıklama yapan sarıkırmızılı kulüp, Yıldırım'ın sözlerini 'kasıtlı, tahrik ve tehdit dolu' diye nitelendirdi. İşte o açıklama: "Galatasaray ile ilgili her zamanki gibi önemli maçlar öncesinde kasıtlı, tahrik ve tehdit dolu açıklamalar yapan bu spor kulübü başkanını kaale almayacağımızı, 29 Temmuz 2012'de yayınladığımız deklarasyonla bildirmiştik. Kamuoyuna tekrar duyururuz." O açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

Şiddetle kınıyoruz
"Aziz Yıldırım'ın 28 Temmuz 2012'de F.Bahçe Divan Kurulu'nda yapmış olduğu mesnetsiz iddia ve ithamlarla dolu açıklamalarını ibretle izledik. Fanatizmin izlerini silmeye çalıştığımız bu dönemde böylesi bir saldırıyı kabul edilemez buluyor ve şiddetle kınıyoruz.

Kontrolünü yitirmiş
Havuzdan çekilme gibi tehditlerle Anadolu kulüplerine şantaj yapan, kulübüne yıllarca silinemeyecek bir lekeyi sürme cüretini göstermiş ve güvenilirliğini kaybetmiş bir yöneticinin bu son derece tehlikeli çabalarının Türk sporunu daha fazla zarara uğratmasına izin vermeyeceğiz. Bu vesile ile sporumuzun ilke ve değerlerini hiçe saymış ve kontrolünü tamamen yitirmiş bu zatı bundan sonra G.Saray olarak muhatap almayacağımızı saygıyla duyururuz."

Bireysel yorum yok
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sözlerine resmi siteden ağır bir cevap yayınlayan G.Saray'da, kimse bireysel olarak yorum yapmadı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaale almıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN