Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni yönetim 2.5 yıl görevde

Seçilecek yönetimin bir defaya mahsus görev süresinin 6 ay yerine 2.5 yıl olması yönündeki ek madde sert tartışmalar arasında kabul edildi

Giriş Tarihi: 26.5.2013
Trabzonspor'un dün başlayan olağanüstü genel kuruluna seçilecek yeni yönetimin görev süresini belirleyecek olan tüzükteki ek madde damgasını vurdu. Divan Başkanı Suat Hacısalihoğlu, oylamanın ilk sonucunu önergenin kabul edildiği yönünde açıkladı. Sert tartışmaların ardından, bu kez önergenin reddedildiği belirtildi. Tartışmalar artarken, kürsünün etrafı güvenlik görevlileriyle çevrildi. Sağlıklı bir sonuç çıkmaması üzerine kongre divanı yarım saatlik ara verdi. Hukukçularla yapılan değerlendirme sonrası Hacısalihoğlu, "Salondaki toplam katılımcıyı 857 olarak kabul ettik. Bu doğrultuda evet oyları 588, hayır oyları da 269 çıktı. İlk başta yapmış olduğumuz tespit sonucunda bir karara vardık. Böylece önerge kabul edilmiştir" dedi.

BORÇ 175 MİLYON TL
Yapılan açıklamada bugün yapılacak seçimde 6 bin 920 kişinin oy kullanacağı belirtildi. Kulübün borcu ise 175 milyon 652 bin 541 lira olarak açıklandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni yönetim 2.5 yıl görevde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN