Adalı'dan Quaresma müjdesi!

Giriş Tarihi: 30.5.2013 12:52 Güncelleme Tarihi: 30.5.2013 14:12

Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Serdal Adalı, gerekirse Quaresma'yı geri alabileceğini belirtti.

Beşiktaş Olağan Seçimli Kongresi'nde başkanlığa adaylığını açıklayan Serdal Adalı, Beşiktaşlıların başını kimseye eğdirtmeyeceklerini söyledi.

Beşiktaş'ta başkan adayı Serdal Adalı İstanbul'da düzenlediği basın toplantısında projelerini anlattı. Adalı'nın listesinde yer alan ve 2. başkan görevi üstleneceği açıklanan Murat Aksu da toplantıda hazır bulundu. Serdal Adalı yaptığı sunun konuşmasında, "Bugün sizlerle Beşiktaş'ın geleceğini konuşmak için buluşuyoruz. Özellikle Beşiktaş'ın mali açıdan gücü azalmış bir durumda olması beni ve arkadaşlarımı üzüyor." diyerek şöyle devam etti:

"Hedefimiz Beşiktaşımızı yeniden güçlendirmektir. Ortaya koyacağımız yönetim anlayışı gereği yönetim kurulumuz her şeye karışmayacak işi profesyonellere bırakacak. Beşiktaş gücünü Baba Hakkı'dan Süleyman Seba'dan alıyor. Beşiktaşlıların içi rahat olsun. Temel hedefimiz anlık olmayan sürdürülebilir başarıları yakalamaktır. Acil eylem planımızın çerçevesinde gerekli kaynak çalışmalarımızı yaptık. Öncelikle kulübün işleyişini normal hale getireceğiz. Beşiktaş'ın borçla anılan kasası, yönetimimiz göreve geldiğinden hemen sonra normale dönecek."

Süleyman Seba Sosyal Tesisleri projesini hayata geçireceklerini de söyleyen Adalı, "Talip olduğumuz bu 110 yıllık çınarın büyüklüğünün farkındayız. Gereken her şey yapılacak." dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Adalı'dan Quaresma müjdesi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN