Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aile içi anlaşmazlık

Giriş Tarihi: 1.6.2013
* Son yaşanan toplantıda nöbet değişiminin geldiğini hissettim
* Görevimi büyük bir gururla yaptım ama ruhum yorgun
* Yeni teknik heyete değerli bir futbol mirası bırakıyorum
* Son zerresine kadar hakkımız olan kupalarla vites büyüttük

F.Bahçe'deki sportif ve teknik direktörlük görevinden istifa eden Aykut Kocaman konuyla ilgili daha fazla yorum ve polemik yaratmak istemediğini belirtti. Kocaman şunları söyledi: Son yaşanan toplantının ardından; benim için bir nöbet değişimi, kulübümüz için bir kan değişimi zamanının geldiğini hissettim. Kararımı kesinleştiren yegane unsur budur. Bunun dışındaki spekülasyonlara itibar edilmemesini rica ederim.

Yıprandım, ruhum yoruldu
Görevimi büyük bir istekle ve gururla yaptım. Sportif rekabetin getirdiği tatlı yorgunluk, gerginliğin ötesinde olan bu durum beni yıprattı, ruhumu yordu. Beni asıl yaralayan geçen sezona başlarken içimizde yaşadığımız sorunlar ve bu sorunların aile içindeki yansımaları oldu. Ayrılık kararımı en doğru zamanda aldığıma inandığımı söylemek istiyorum.

Zulüm yaşadık kenetlendik
Yeni teknik heyete sonsuz başarılar diliyorum. Kendilerine futbol mirası bıraktığıma, yürekten inanıyorum. Fenerbahçe olarak kazandığımız başarılar, kupalar bir tarafa; bizlere yaşatılan zulüm sırasında ortaya koyduğumuz dayanışma çok önemliydi. Bu mücadeleye katkım olduysa şeref sayarım.

Umarım daha ileri taşırlar
Takım ruhu, meslek ahlakı gibi özellikleri benimsemiş bir F.Bahçe yaratma konusunda hayli yol aldık. Son zerresine kadar hak ederek kazandığımız kupalar unutulmazdı. Avrupa'da çıtayı yükselttik, vites büyüttük. Umarım benden sonraki teknik kadrolar futbolun vazgeçilmez unsurlarını daha ileri taşırlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aile içi anlaşmazlık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN