Serdal Adalı'nın seçim kozu yıldız futbolcular

Giriş Tarihi: 12.6.2013

Beşiktaş'ın başkan adayı Serdal Adalı, kongre üyelerine yıldız futbolcularla donatılmış şampiyonluğa oynayan takım sözü verdi

Beşiktaş'ın pazar günü yapılacak genel kurulu öncesi başkan adaylarından Serdal Adalı, Mariott Otel Asya'da düzenlenen ve yoğun ilgi gören gecede kongre üyelerine hedeflerini aktardı. Eşi Eren Adalı ile birlikte kürsüye çıkan Adalı, UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilmeleri hakkında, "Benim ve Beşiktaşımız'ın bu süreçle uzaktan yakından ilgisi yok" derken, başkan seçildiği takdirde kadroya önemli oyuncular katacağı müjdesini verdi ve "Sezona şampiyonluk iddiası ile başlayacağız" dedi.

BAŞKA N ADAYLARI NİHAİ YÖNETİ M LİSTE LERİNİ BUGÜN DİVAN KURULU'NA VERECEK LER

Orman'ın muhtemel yönetimi
Ahmet Nur Çebi, Deniz Atalay, Umut Güner, Melih Sami Esen, Emre Kocadağ, Ahmet Kavalcı, Erdal Karacan, Hakan Özköse, Yalçın Kaya, Metin Albayrak, Erdal Torunoğulları, Arif Çelik, Şenol Demirağ ve Ankaralı bir işadamı.

Adalı'nın muhtemel yönetimi
Murat Aksu, Murat Akdoğan, Vural Ak, Nafi Güral, Adem Yılmaz, Merdan Araz, Selim Yeğin, Bülent Deriş, Ahmet Kocaak, Ahmet Akpınar, Doğan Küçükemre, Ali Cem Pekkutlucan, Melih Aydoğdu, Süleyman Eren, Mehtap Ferah.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Serdal Adalı'nın seçim kozu yıldız futbolcular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN