İnönü para basacak

Başkan Fikret Orman, kesin anlaşmanın bir ay içinde imzalanacağını belirtirken, "Önümüzdeki üç yıllık süreçte hedefimiz kulübün borcunu 100 milyon TL seviyesine çekmek" ifadesini kullandı

Giriş Tarihi: 14.6.2013
Beşiktaş ile Vodafone Türkiye arasında stat isim hakkı ve forma sponsorluğu için ön anlaşma imzalandı. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yardımcısı Gökhan Ögüt ile bir araya gelen Başkan Fikret Orman, "Kapsamlı bir anlaşma için Vodafone Türkiye ile uzun süredir görüşüyorduk. Şu an ön mutabakat sürecindeyiz. Bir ay içinde nihai anlaşmayı imzalamayı ve bu işi noktalamayı hedefliyoruz" dedi. Orman anlaşmanın detayları hakkında bilgi vermezken, tarafların 10 yıl için 120 milyon Dolar karşılığında el sıkıştığı, bonuslarla birlikte bu rakamın yükselebileceği öğrenildi.

ADALI'YA ETO'O GÖNDERMESİ
Orman,
Swissotel'de yaptığı basın toplantısında ise üç yıl içinde Beşiktaş'ın borçlarını 100 milyon lira seviyelerine indirmeyi planladıklarını söyledi. Serdal Adalı'nın, kulübün borçlarının uzun vadede arttığına yönelik eleştirisinin sorulması üzerine Orman, "Beşiktaş'ın borçları Serdal beylerin sayesinde artmıştı. Yaptıkları sponsorluk anlaşmalarının paralarını alıp kullandılar. Duydum ki Eto'o ile ilgili bir şeyler söylemiş. Senede 20 milyon Euro alan oyuncuyla görüşüyorum demek kamuoyunu yanlış yönlendirmekten başka bir şey değildir" ifadesini kullandı.

PROSİNECKİ'Yİ DÜŞÜNÜYORUZ
Fikret
Orman Lig TV'ye yaptığı açıklamada ise teknik direktör arayışıyla ilgili olarak, "Prosinecki'nin ismi gelen raporlarda geçiyor ama görüşme yapmadık. Kendisi hakkında olumlu şeyler var önümüzde. Başka ilgilendiğimiz hocalar da var" dedi. Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Beşiktaş'ın Başkanı şunları söyledi: "Kaleci, stoper, sol bek, ön libero, sağ bek ve kanatlara yatırım yapmak istiyoruz. Almeida'nın ya sözleşmesi uzayacak ya da gidecek. Bir yıl daha sözleşmemiz var. Bazı sıkıntılarımız bulunyor onunla ilgili. Çok sakatlık yaşıyor."

EN DEĞERLİ PROJE
Beşikta ş'ın geleceğini teminat altına almak adına en değerli projelerinin stat olduğunu belirten Fikret Orman, "Biz aslında sadece İnönü Stadı'nı yıkmıyor, Beşiktaş'ın geleceğini inşa ediyoruz. Stadı yaparken, kulübe en az yük olacak şekilde yapmak üzere ilk günden beri çalışıyoruz. Bu çerçevede yanımıza Vodafone'u aldık. Beşiktaş'ı güzel günler bekliyor" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnönü para basacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN