Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu sevdadan vazgeçin

Recep Mamur, iki kez aradığı ancak ulaşamadığı Fikret Orman'a kısa mesaj göndererek Robert Prosinecki sevdasından vazgeçmesi telkininde bulundu

Giriş Tarihi: 18.6.2013
Robert Prosinecki için nabız yoklamaya başlayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a Kayserispor Başkanı Recep Mamur sert çıktı... Mamur, iki kez aradığı ancak ulaşamadığı Orman'a kısa mesaj aracılığı ile Prosinecki için olumsuz yanıt verdi: "Sayın Fikret Bey, yeniden seçilmenizi tebrik ederim. Hayırlı olsun. İki kez aradım, asistanınız çıktı. Önemli olduğunu söyledim, dönmediniz. Niçin aradığımı tahmin etmişsinizdir. Futbol direktörünüz, Süleyman Hurma Bey'i aramış, Prosinecki ile görüşmek için izin istemiş. O da şık olmayacağını söylemiş. Bu işi sizin şahsiyetinize yakıştıramıyorum. Etik olmuyor. Lütfen bu sevdadan vazgeçin. Bu işi büyütmeyelim."

Kartal geri adım atmadı
Kayserispor Başkanı Mamur'un Orman'a gönderdiği mesajda vurguladığı üzere Önder Özen dün Süleyman Hurma ile temasa geçti ve Prosinecki ile anlaştıklarını belirterek Kayserispor'un iznini istedi. Hurma'nın olumsuz yanıtına karşın Beşiktaş, Prosinecki'yi dün gece İstanbul'a getirdi ve Hırvat teknik adamı bugün resmen kamuoyuna duyurmayı planlıyor. Prosinecki'nin Kayserispor ile sözleşmesini tek taraflı feshedeceği öğrenilirken, Kayserispor ise TFF nezdinde şikayetçi olmaya hazırlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu sevdadan vazgeçin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN