Ya Ertuğrul Sağlam, ya İngiliz hoca

Giriş Tarihi: 20.6.2013 21:14
Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile bir görüşmelerinin olduğunu belirterek, "Ertuğrul hocayla cumartesi günü yüz yüze bir görüşmemiz olacak'' dedi.

Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri'nde yönetim kurulu toplantısı öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Sağlam'ın cumartesi günü Medical Park Antalyaspor Yönetim Kurulu'nun davetlisi olarak Antalya'ya geleceğini belirtti.

Sağlam ile ilgili medyada çıkan haberlerin doğru olduğunu vurgulayan Gencer, hoca konusunun yönetim kurulunun en önemli gündemi olduğunu söyledi.

''Ertuğrul Sağlam konusu basında şiddetle söyleniyor. Biz Antalyaspor olarak basında ismi geçen hocaları kulübe davet edip görüşmüş değiliz'' diyen Gencer, şunları söyledi:

''Ertuğrul Sağlam ile görüşmemiz oldu, olmadı değil. Ertuğrul hocayla cumartesi günü yüz yüze bir görüşmemiz olacak. Ertuğrul Sağlam ile ilgilenen başka kulüpler de var. Cumartesi günü Ertuğrul hoca ile yapacağımız görüşmede bir gelişme sağlanırsa devam edeceğiz. Ertuğrul hoca olmadığı taktirde görüştüğümüz başka hocalar da var. Biz hafta sonuna kadar hoca sorunumuzu çözmek istiyoruz. Ertuğrul hocayı davet ettik, yönetim kurulumuz ile görüşeceğiz. İnşallah cumartesi akşamı bu konuyu netleştireceğiz.''

Transfer konusunda yeni hoca ile birlikte kararlar alacaklarını da vurgulayan Gencer, ''Ancak transfer noktasında hocaya bırakıyoruz diye bir şey yok, bizim kadromuz var. Ertuğrul hoca ile görüşecek olmamız, anlaşacağız veya yüzde yüz birlikte devam edeceğiz diye bir anlama gelmiyor'' dedi.

İki ayrı hoca ile daha ciddi anlamda konuştuklarını ifade eden Gencer, ''Biri Sağlam'dır, saklanacak bir şey kalmadığı için söylüyorum. Diğeri de İngiliz bir hoca. İkisinden birisiyle hafta sonuna kadar anlaşırız diye düşünüyorum'' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ya Ertuğrul Sağlam, ya İngiliz hoca
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN