Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1000'in altında katılım olsaydı seçime giderdim

Galatasaray'da başkan Ünal Aysal'ın yeni dönemi dün başladı. 1404 oy alan Ünal Aysal katılım için, "Rakam binin altında kalsaydı, Mayıs'ta seçim olurdu" yorumunu yaptı

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın yeni dönemi dün resmen başladı. 7 numaralı sandıkta oy kullanan ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Galatasaray Başkanı katılımla ilgili olarak da çok özel sözler söyledi. 1404 oy alan Aysal, "Eğer katılım binin altında olsaydı Mayıs ayında tekrar seçime giderdim. Bunu güvensizlik kabul eder seçim bittikten sonra sürsüye çıkıp Mayıs ayında seçime gideceğimi açıklardım. Beklentileriminin üzerinde katılım oldu. Teşekkür ederim" yorumunu yaptı.

BEN DE GÜÇLÜ DEĞİLDİM
Bir gazetecinin, güçlü isimlerin yeni yönetim kurulu listesinin dışında kaldığını ifade etmesi üzerine Aysal, "Galatasaray'da güçlü isim yok. Galatasaray'da ben bir isim değildim, beni getirip başkan yaptılar. Galatasaray'da güçlü isim yok, Galatasaray'a hizmet etme niyetinde olan insanlar var. Herkes görev sırası geldiği zaman o görevi yüklenecek ve yapacak" diye konuştu.

TAKIMIMIZ ZATEN GÜZEL
Transfer çalışmalarıyla ilgili bir soru üzerine ise Aysal "Transfer çalışmaları bir sürü faktöre bağlı, sadece seçime bağlı değil. Önümüzdeki günlerde onu da halledeceğiz. Programımız çok açık. Zaten bizim çok güzel bir takımımız var. Devamlılık var camiamızda. Bir iki yerde belki daha iyisini bulabilir miyiz diye düşüncelerimiz var" dedi.

YÖNETİM VE KURULLAR
Asil üyeler:
Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Şükrü Ergün, Sedat Doğan, Candan Erçetin, Aka Gündüz Özdemir, Emir Sarıgül, Mete İkiz, Mehmet Cibara, Adnan Nas.
Yedek üyeler: Ahmet Yüce Ocaklı, Mehmet İpekdokuyan, Mehmet Karlı, Necati Demirkol, Ebru Köksal. Denetim kurulu: Kemal Erimtan, Prof. İbrahim Anıl, Ural Aküzüm.
Yedek üyeler: Can Özatay, Burak Altınbaşak, Halil Kaya Özer. Disiplin kurulu: Oğuz Evrenos, Uğurman Yelkencioğlu, Celal Açar, Semih Haznedaroğlu, Yıldırım Baysal, Celal Emon, Kunter Akyürek.
Yedek üyeler: Cemal Burnaz, Alparslan Karagülle, Can Baydarol, Eşref Alaçayır, Hakan Ünsaler. Sicil kurulu: Serdar Eder, Çetin Öztürk, Gürkan Eliçin, Ali Tüzmen, Ali Esat Tansev, Burçin Tuncel, Levent Şahinoğlu.
Yedek üyeler: Mesut Karaarslan, Faruk Dak, Alper Narman.

KONGREDEN NOTLAR
ESKİ yöneticiler Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Abdürrahim Albayrak, Refik Arkan, Ali Gürsoy ve Celal Gürcan oy kullanmaya gelmedi.
DURSUN Özbek'in aidatını yatırmaması sonrası son anda listeye dahil edilen Candan Erçetin, Kıbrıs'ta konseri olduğu için oy kullanmaya gelmedi.
Ünal Aysal ve yönetiminin en genç üyesi Emir Sarıgül aynı sandıkta oy kullandı. İkili 7 numaralı sandıkta oy attı.
SEÇİME 1537 kişi katıldı. 125 oy geçersiz olurken, 25 beyaz liste yapıldı
GALATASARAY Lisesi'ndeki seçimde gün boyu yemek servisi yapıldı. Menüde et döner, pirinç pilavı, salata ve tulumba tatlısı vardı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1000'in altında katılım olsaydı seçime giderdim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN