Alex’e jübile yapalım başkan?

Acun Ilıcalı, taraftarın sevgilisi olan Alex'in F.Bahçe formasıyla futbola vedası için devreye girdi. Topuk Yaylası'nda Başkan Aziz Yıldırım'a konuyu sordu; "Zamanı gelince konuşuruz" yanıtı aldı

Giriş Tarihi: 15.7.2013
Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası'ndaki Tesisleri'ne önceki gün helikopterle inen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ziyaret sırasında Başkan Aziz Yıldırım'la "Alex'e jübile" konusunu konuştuğu öğrenildi. Ilıcalı'nın Brezilya'da ziyaret ettiği Alex'e, F.Bahçe'de jübile yapmak isteyip istemediğini sorduğu, Alex'in bu konuda sessiz kaldığı, ancak böyle bir teklife hayır demeyeceği ifade edildi. Ilıcalı, Alex'in sessizliğine rağmen, önceki gün bu konuyu Başkan Aziz Yıldırım'a açtı.

CORİTİBA'YI GETİRECEK

Ilıcalı, Alex'e F.Bahçe olarak veda maçı yapmalarının güzel olacağını belirtip gerekirse organizasyonu kendisinin üstlenebileceğini söyledi. Başkan teklife net bir cevap vermezken, "Zamanı gelince konuşuruz" diyerek konuyu düşüneceğini ifade etti. Ilıcalı'nın, Coritiba ile Saracoğlu'nda bir maç yapılmasını, Alex'in yarım devre F.Bahçe, yarım devre Coritiba forması giymesini önerdiği öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alex’e jübile yapalım başkan?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN