Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Onlar utansın!

Giriş Tarihi: 18.7.2013

Aziz Yıldırım'ın, "Biz ceza alıyoruz Şenes Erzik susuyor. Utanmadan resmini UEFA'ya astırıyor" sözüne UEFA'nın asbaşkanı sert ve alaylı yanıt verdi: "Resmimi oraya bizi seçen ülkeler koydu"

UEFA'nın girişindeki duvara o fotoğrafı ben mi koydum? Bizi seçenler koydu. 53 ülke seçti beni. Ve yeni değil bu, 30 senedir oradayım. Niye bana saldırıyorlar? Anlamadım.
BENİM için utanma lafını kullanmışlar. Benim utanılacak bir durumum yok Allah'a şükür. Utanması veya istifa etmesi gereken birileri varsa o da F.Bahçe'nin ve Türkiye'nin başına bu işi açanlardır.
F.BAHÇE, CAS davasını kulübünün menfaatleri doğrultusunda çekmiştir. Şimdi bu dayatma ve pazarlık lafını kullananlara soruyorum şayet F.Bahçe bu davayı geri çekmeseydi Avrupa kupalarına katılabilir miydi?
F.BAHÇE geçen sene Avrupa kupalarından kazandığı o paraları nasıl kazandı? CAS davasını çekmeseydi Benfica ile yarı final oynayabilir miydi? F.Bahçe geçen yıl kupaya nasıl gitti çıkıp bunun cevabını versinler.
BEN şeytanlık düşünmüyorum namuslu düşünüyorum. F.Bahçe o davayı kendi menfaati, için çekti, CAS pazarlığı olmadı. (sporx)

FENER'DEN YANIT: EDEBİYAT YAPMA!
Erzik'in açıklamaları sonrası Fenerbahçe'den de sert bir yanıt geldi. Bildiride Erzik 'ısrarla' istifaya davet edilirken, "Fenerbahçe özelinde Türk kulüplerinin hukuki linçlerine seyirci kalanların serzenişte bulunma ve vatan millet edebiyatı yapma hakkı yoktur. UEFA'nın menfaatlerini korumak, için canhıraş bir şekilde çaba gösterenlerin, Türkiye ve Fenerbahçe menfaatleri içerikli söylemlerde bulunmaya hakkı yoktur, olamaz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Onlar utansın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN