Aziz Yıldırım yeniden Fenerbahçe başkanı

5. Asliye Hukuk Mahkemesi, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yöneticiler Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu için aldığı tedbir kararlarını kaldırdı

Giriş Tarihi: 20.7.2013
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yöneticiler Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu yönetimdeki görevlerine geri döndü. F.Bahçe eski üyesi Recep Özcan'ın başvurusu üzerine İstanbul 5. Asliye Hukuk Mahkemesi Yıldırım, Mosturoğlu ve Ekşioğlu'nun şike davası sonuçlanıncaya kadar kulüpteki görevlerinden uzaklaştırılmalarına hükmetmişti. F.Bahçe avukatlarının kararı genel kurula bırakmak gerektiği ve üç ismin seçilme haklarının ellerinden alınmaması için tedbirin kalkması yönünde yaptığı başvuru üzerine 5. Asliye Hukuk Mahkemesi dün tedbirleri kaldırıldı. Fenerbahçe'nin Eylül ya da Ekim ayında Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a gitmesi bekleniyor.

Yıldırım: Adalet yerini buldu

Tedbir kararının kalkması sonrası F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım kulüp resmi sitesinde "Adalet yerini buldu. Dosta düşmana selam olsun" ifadelerini kullandı.

'Sahaya sandalye koyarım'
Hakkındaki tedbir kararı kalkmadan önce Bolu maçında protokol tribününe oturmak konusunda sıkıntı yaşayan Yıldırım devre arasında gazetecilere "Ne demek tribüne girememek? Gerekirse sahanın ortasına sandalye koyup otururum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım yeniden Fenerbahçe başkanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN