Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"En büyük silahımız hırsımız"

Teknik Direktörü , rakiplere karşı en büyük silahlarının takımı Süper Lig'e taşıyan inanç ve mücadele hırsının olduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 22.7.2013 13:27
Tütüneker, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, çalışma tempolarının artmasıyla birlikte hedeflenen düzeye gelmeye başladıklarını bildirdi.

Konya'da gerçekleştirdikleri birinci etap çalışmalarının daha çok dayanıklılık ve kuvvet ağırlıklı geçtiğini anımsatan Tütüneker, şunları kaydetti:

"İkinci etap hazırlıkları için Bolu'da bulunduğumuz dokuz günlük sürede kuvvet çalışmalarının yanı sıra top ve taktik antrenmanlara başladık. olarak bizi, geride bıraktığımız sezonda başarılı yapan ve Süper Lig'e taşıyan en önemli özelliğimiz mücadele hırsımız ve inancımızdı. Bunu yeni sezonda da devam ettirmek istiyoruz. Bu düşüncemizi oyuncularımızla paylaştık ve bizi sevindiren geri dönüşler aldık. Gerçekten birbirine inanan, başarıyı isteyen ve bunun için çok çalışan isimlerden kurulu bir takımız. Rakiplerimize karşı bizim en büyük silahımız mücadele hırsımız ve inancımız olacak."

Tütüneker, önlerinde 25 gün gibi bir sürenin olduğunu, hazırlık maçları ve taktik çalışmaların ağırlıklı olacağı bir döneme gireceklerini aktardı.

Slovenya kampında ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi'nin düzenleyeceği turnuvada oynayacakları maçların iyi birer sınav olacağını vurgulayan Tütüneker, "Elimizden gelen mücadeleyi yapacağız ve karşılığını almaya gayret göstereceğiz. Buna herkesin inanmasını ve bizlere destek vermesini istiyoruz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"En büyük silahımız hırsımız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN