Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüksek tansiyon

Kulüpler Birliği'nde Mamur'a "Seni gömecek yer bulamam" dediği iddia edilen Hacıosmanoğlu için F.Bahçe sert çıktı: "Bu kısa süreli başkan için Trabzonspor'a sabır diliyoruz." Hacıosmanoğlu'nun yanıtı çok daha sert oldu: "Kısa süre başkanlık yaparım ama şikesiz, şaibesiz adam gibi yaparım."

Giriş Tarihi: 23.7.2013
'Hacıosmanoğlu hakkında dava açacağız'

Kulüpler Birliği'nin cuma günü yapılan son toplantısında Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Kayserispor Başkanı Recep Mamur arasında Fenerbahçe'nin vekaleti konusunda sert tartışmalar yaşanmıştı. Fenerbahçe, Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu'nun Kayserispor Başkanı Mamur'a "Seni gömecek yer bulamam" dediğini iddia ederek internet sitesinden sert bir açıklama yaptı. İşte Hacıosmanoğlu için "Kısa süreli başkan" ifadesini kullanılan o açıklama: "Seni gömecek yer bulamam gibi sporun zeki, çevik ve ahlaki önemine hitap eden bu zatın söylemleri, F.Bahçe Başkanı'nı ve yöneticilerini yaşadışı örgüt kurmakla yargılayan emniyet, savcı ve mahkemeler için esin kaynağı oluşturacak niteliktedir. Bu açıklamalar tarafımızca önce lafa sonra adama bakılması süretiyle değerlendirilip kayda değer bulunmamış ancak kendisi hakkında birden fazla dava açılması gerekliliği doğmuştur. Bu beyanların camiaları bağlamadığına yürekten inanmakla birlikte bu vesile ile Trabzon camiasına bir kez daha sabır dilemekteyiz." Kayserispor Başkanı Recep Mamur ise Hacıosmanoğlu'na "Bu sözü kimse Recep mamur'a söyleyemez. Söylemiş gibi davranmak ancak üçüncü sınıf mafya tavrıdır" ifadelerini kullandı.

'Emek hırsızları boğularak gidecekler'

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe'nin açıklamalarına gece geç saatlerde çok sert yanıt verdi: "Ben o cümleleri Kayserispor Başkanı Recep Mamur için kullanmam ama Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hak ettiği için 'Emek Hırsızı' lafını kullanırım. Ben onlara yarın (bugün) kısaca cevabı vereceğim. Hem camialarını hem ülkeyi dünyaya rezil ettiler. Türk futbolu bundan zaten lanet ediyor. Fenerbahçe camiası da bunlardan kurtulmak istiyor artık. Son çırpınışlarını yaşıyorlar. Fenerbahçe'nin başında Türk futbolunun ırzına geçmiş bir adam var. Bu adam camiasına yakışmıyor. Bu zat-ı muhterem önce askerliğini yaparak gidip adam olacak, sonra karşımıza gelip konuşacak. Siteden açıklama yapmayacak. 'Emek hırsızı Aziz Yıldırım'ın vekaleti ile Kulüpler Birliği'ne başkan seçiliyor' dedirtmem. Biz kısa süreli başkanlık yapabiliriz ama onurlu adam gibi başkan oluruz. Uzun süreli şikeci başkan olarak 15 sene kalmayız. Emek hırsızları pisliğin içine battı ve boğularak gidecekler artık. Bunlardan hem Fenerbahçe, hem de Türk futbolu kurtulacak inşallah.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüksek tansiyon
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN