Bedelini öderim!

Önder Özen, sağlık ekibibinde yapılan değişiklikle ilgili olarak, "İşçi çocuğuyum, ekmek parası nasıl kazanılır bilirim. Yapılan değişiklik hataysa bedelini ödeyecek kişi benim" dedi

Giriş Tarihi: 17.8.2013
Beşikaş Futbol Direktörü Önder Özen, sağlık ekibinin başarısız oldukları için değil, çok yıprandıkları için görevden alındığını söyledi. Özen, şöyle konuştu: Duygusuz makinalar değiliz. Uzun zamandır ekmek parası bazen kazanan, bazen kazanamayan biriyim. İşçi bir ailenin ferdi olarak ekmek parasının nasıl kazanıldığını iyi biliyorum. Ama profesyonel futbolda ayrılıklar var. Kendimi hiçir şeyden sıyırmaya çalışmıyorum. Hataysa bedelini ben öderim."

SURATSIZIM, FARKINDAYIM
Özen, hakkında karalama kampanyası olup olmadığı ile ilgili soruya ise "Varsa da haberim yok. Yaptığımız işler beğenilmiyor olabilir. Hatalar yaptım. Ama doğruları da yapıyoruz. Yönetim kurulu ile aramızda bir problem bulunmuyor. Bana hep destek oldular" cevabını verdi. "Biraz suratsız olduğumun farkındayım" diyen Özen, "Bu benim de hoşuma gitmiyor. Değiştirmeye çalışacağım. Basından özür dilerim. İyi bir iletişim becerisine sahip olmadığımı gördüm" ifadesini kullandı.

Bir günde iki imza töreni birden!
Beşiktaş'ta dün iki ayrı imza töreni vardı. İlk önce masaya Deportivo'dan transfer edilen kaleci antrenörü Jose Sambade ve talebeleri Tolga Zengin ile Günay Güvenç oturdu. ilk tören bittikten sonra bu kez masaya Sezer Öztürk, Gökhan Töre, Serdar Kurtuluş ve Ömer Şişmanoğlu geldi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bedelini öderim!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN