"Arda için hemen devreye gireriz"

Galatasaray Başkanı , "Atletico Madrid yönetimi fikrini değiştirirse için hemen devreye gireriz" dedi.

Giriş Tarihi: 18.8.2013 09:42 Güncelleme Tarihi: 18.8.2013 09:59
Günlerdir camiada en çok konuşulan konulardan biri olan Arda Turan transferi hakkındaki en net yorum başkan 'dan geldi... Hem, teknik direktör Fatih Terim'in, "Arda'nın gidişi sürpriz oldu, gelişi de öyle olabilir. Ben, Burak ya da başkan... Hiçbirimiz vazgeçilmez değiliz" şeklindeki açıklamasına cevap veren; hem de Arda transferi ile ilgili Fotomaç'ın sorularını yanıtlayan Aysal, "Fatih hoca güzel ifade etmiş, katılıyorum. Her zaman esas olan G.Saray'dır. Arda'nın yuvasına dönmesini elbette isteriz ancak kulübü satmayacağını bildirdi. Bu nedenle biz de beklemeye geçtik" dedi.

DÜŞÜNCELERiMiZi SIK SIK SÖYLEDiK
Arda konusunda gelişmeleri bekleyeceklerini dile getiren Aysal, "Bu kulübün altyapısında yetişmiş önemli bir futbolcunun dönmesi tabii ki arzumuzdur. Ancak kulübünün olumsuz açıklamalarına rağmen ısrar etmek ne ticari ne de etik açıdan uygun. Biz Arda ile ilgili düşüncelerimizi, yeniden formamızı giymesini istediğimizi sık sık dile getirdik. Ama Atletico Madrid yönetimi satmaya hiçbir zaman sıcak bakmadı" şeklinde konuştu.

A.MADRiD'iN FiKRi DEĞiŞEBiLiR!
Profesyonel hayatta her zaman sürprizlere hazır olunması gerektiğini vurgulayan başkan, sözlerini şöyle tamamladı: Daha fazla ısrar etmeyeceğiz ama bu durum Arda'dan vazgeçtiğimiz anlamına gelmiyor. Atletico Madrid yönetiminin fikri her an değişebilir. Arda için son dakikaya kadar bekleyeceğiz. Sonuçta Arda G.Saray'ı istiyor, biz de onu. Kulübü satma kararı alırsa hemen devreye gireceğiz. Ancak gelmemesi de dünyanın sonu değil.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Arda için hemen devreye gireriz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN