Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Orman: Yeni stadımızın adı...

Giriş Tarihi: 20.8.2013 11:11 Güncelleme Tarihi: 20.8.2013 15:51

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone ile imzalanan sponsorluk anlaşmasının basın toplantısında yeni stadın adını açıkladı.

Beşiktaş Kulübü, Vodafone Türkiye arasındaki sponsorluk anlaşması imzalandı. Maslak'ta bulunan Vodafone Plaza'da gerçekleşen sponsorluk anlaşmasına Başkan Fikret Orman'ın yanısıra yönetim kurulu üyeleri, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt katıldı.

Başkan Fikret Orman, spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasını yapmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Bizim adımıza çok heyecanlı bir gün. Bize güvendikleri için Vodafone'a teşekkür ediyoruz. Uzun süre devam eden görüşmeler sonrasında bu anlaşmayı imzaladık." dedi.

Beşiktaş'ın hızla stadını yapacağını bunun için de gece gündüz çalıştığını belirten Başkan Orman, "Biz bunları gündeme getirdiğimiz zaman maalesef seçimle bağdaştırılmaya çalışıldı. Her şeyi planlayarak yapıyoruz. Bunu başardığmıız için yönetim kurulu arkadaşlarımla gurur duyuyoruz. Yapacağımız yeni statta sadece maçların oynanacağı stat değil, dünyada örnekleri olduğu gibi teknolojik bir stat yapacağız. Bu stat doğa ile dost, modanın merkezi haline gelecek çok amaçlı bir stat olacaktır." diye konuştu.

Basın toplantısında bir gazetecinin, 'Siz spor tarihinin en büyük anlaşması diyorsunuz. Ancak Galatasaray'ın Telekom ile yaptığı anlaşma daha yüksek meblağlar içeriyor.' demesi üzerine Başkan Orman, "O anlaşmanın metinleri bizde var. Rakibimiz olduğu için açıklamıyoruz. İçereğini bildiğimiz için en büyük anlaşma ifadesini kullandım." diye cevapladı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Orman: Yeni stadımızın adı...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN