"Arıboğan F.Bahçe'nin aleyhine çalıştı"

Fenerbahçe'nin efsane Başkanı Ali Şen'den bomba açıklamalar...

Giriş Tarihi: 30.8.2013 13:42 Güncelleme Tarihi: 30.8.2013 23:42
Fenerbahçe'nin efsane Başkanı Ali Şen, Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile eski yöneticisi Lutfi Arıboğan'ı Fenerbahçe aleyhine çalışmakla suçladı.

Fenerbahçe'nin eski efsane başkanlarından Ali Şen, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) UEFA Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe'ye verdiği 2 yıl Avrupa kupalarından men cezası ve futbol dünyasındaki önemli olayları değerlendirdi.

TRT Spor'da yayınlanan BireBir'e önemli açıklamalarda bulunan Şen, "Yargıtay kararı bozsa bile Aziz Yıldırım aday olmasın. Taraftarla bağı koptu ve tepkisi var. Türkiye'de taraftarların protesto etmediği, istifaya çağırmadığı tek başkan ben oldum. Galatasaray'da da oldu, Beşiktaş'ta da oldu. Süleyman Seba'ya bile istifa tezahuratı yapıldı. Fenerbahçe'de de her başkana yapıldı. Faruk Ilgaz Fenerbahçe için dev bir başkandı ve ona bile yapıldı. Bir tek bana yapılmadı. Ben iki kere başkanlık yaptım." dedi.

"Taraftarın desteğini almayan kimse başkan adayı olmasın. Gelecek olan başkanın mali durumu iyi bilmesi öğrenmesi lazım." diyen Şen, şöyle konuştu:

"Fenerbahçe Kulübü'nün bankalara olan borçlarının hepsi varlıklı olan kongre üyelerinde sıfırlanması gerekir. Bu insanlara bu yakışır, Aziz Yıldırım'a bu yakışır. Benim bir daha Fenerbahçe Kulübü'nde göreve gelmem mümkün değil. Çünkü ben bu görevleri zaten yerine getirdim."

ARKADAŞINA GÖNDER
"Arıboğan F.Bahçe'nin aleyhine çalıştı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN