Herkes ortaya çıksın

Herkes bana aday olacak mıyım diye soruyor ama kimse 3 Temmuz'dan bu yana fırsat kollayanlar nerede demiyor Benimle mücadele etmek için demokratik yol açıldı. Adaylık için ilk adımı atan taraf olmayacağım. Önce herkes ortaya çıksın

Giriş Tarihi: 9.9.2013
Fenerbahçe'de 2 Kasım'da yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde Başkan Aziz Yıldırım'ın atacağı adım halen merak konusu. Fenerbahçe Başkanı'nın özellikle Mehmet Ali Aydınlar'ın bu süreçte neler yapacağı ve adaylık konusunda nasıl bir tavır takınacağını merakla beklediği kaydedildi. Aziz Yıldırım'ın Ekim ayının ortalarına kadar beklemede kalacağı, şayet bu tarihe kadar kendisine muhalefet eden isimlerin ortaya çıkmaması halinde çok sert bir tavırla muhalefete yaylım ateşi açacağı kaydedildi.

"Kimseden ses çıkmıyor"
Yıldırım, yakın çevresine "Herkes adaylığımı soruyor. Ama kimse 3 Temmuz'dan bu yana fırsat kollayanlar nerede demiyor. Seçim kararıyla Aziz Yıldırım'la mücadele için en demokratik yol açıldı. Ama kimseden ses duyamıyoruz. Ben de beklemedeyim. İyice düşünüp öyle karar vereceğim" dedi. F.Bahçe'nin hukuk işlerinden sorumlu yöneticisi Tolga Aytöre'nin ise Yıldırım aday olsa bile listede yer almayacağı öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Herkes ortaya çıksın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN