Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bükreş aktarmalı Rio

Terim, net mesaj verdi: Oyuncularımıza hata yapmaktan ve yenilmekten korkmamalarını aşıladık. Zaten kaybedeceklerimizi kaybetmişiz. Son dönemlerin en iyi Romanya'sı ama çıkıp oynayacağız.

Giriş Tarihi: 10.9.2013
Ümitlerin dibe vurduğu anda, Terim hamlesi ve farklı Andorra galibiyeti ile 'Umut' tazeleyen ay-yıldızlılar, kaderini bu akşam çiziyor... Brezilya 2014 hayalinin sürmesi için tek yol var: Bükreş'te elde edilecek zafer

ÇIKIP OYNAYACAĞIZ
Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Romanya maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında cesur ve mücadeleci bir ekibin sahada olacağının mesajını verdi: "Romanya'nın bizi yenmesi veya berabere kalması halinde neler olacağını hepimiz biliyoruz. Ancak, oyuncularımıza hata yapmaktan ve yenilmekten korkmamalarını aşıladık. Zaten kaybedeceklerimizi kaybetmişiz. Bundan sonra da çekineceğimiz herhangi bir şey olmaz. Son dönemlerin en iyi Romanya'sı, özellikle Macaristan maçında çok iyi oynadılar. İşimiz seyirci ile kolay değil ama oyuncularıma sonuna kadar güveniyorum."

MESAJ YERİNE ULAŞMADI YA DA...
Terim, basın toplantısının başında ise hakkında yapılan yorumlara sert tepki gösterdi:
*Kimileri için bir şey ifade etmese de umuda yürüdüğümüz, hatta mucize için emek sarf ettiğimiz bir dönemde olduğumuzu, ifade etmiştim. Bakıyorum ki mesaj ya ulaşmadı ya da ulaştı anlaşılamadı.
* İlk uyarım Türk spor kamuoyuna. Lütfen tahminini, rüyasını, fikrini bilgiymiş gibi sunan, hatta bunun için olmayan kanıtlar süren, duyumcu, yorumcu ve de dedikoduculardan uzak durun.
* İkinci uyarım ise medya yöneticilerine; Türk futboluna ve kanalınızın itibarına zarar veren kişileri ya uzaklaştırın ya da yanınızda onlara ek bir iş verin.

SAAT: 21:00 YAYIN: STAR STAT: Bükreş Ulusal HAKEMLER: Svein Oddvar Moen, Kim Thomas Haglund (Norveç)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bükreş aktarmalı Rio
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN