Kimseyi zorlamayız

"Biz devam etmek istiyoruz ama kimseyi zorlamayız. Teklifimizi yaptık. Fatih Hocamız bir karar verecek. Aceleye gerek yok!"

Giriş Tarihi: 12.9.2013
G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim'le yeni sözleşme imzalamak istediklerini ve kararı tecrübeli teknik adamın vereceğini söyledi. Divan Kurulu toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Aysal, "Biz pozisyonumuzu belli ettik. Fatih hocamız bir karar verecek. 'Evet' onun kararı. Acele etmeye, üzerinde baskı kurmaya gerek yok. Hocamızın içinde büyük bir Galatasaray sevgisi var ama bir Türkiye sevgisi de var. Hocamızın bizimle devam etmesini çok istiyoruz ama kimseyi zorlayamayız. Hocamızı da zorlayamayız" dedi.

TFF İLE ARASINDA SÖZLEŞME YOK
TFF'nin Terim'le uzun süre çalışma isteği olması durumunda, buna sıcak bakmayacaklarını anlatan Aysal, "Bu mümkün değil. Ben peşin belli ettim. Biz sadece mayıs ayına kadar federasyona danışmanlık yapmasını, hocamızın talebi üzerine, 4 maçta da teknik direktörlük yapmasını kabul ettik. Bunun dışında başka bir tasarrufumuz olamaz" dedi. Aysal, Terim ile TFF arasında bir sözleşme olmadığını, olduğu takdirde kendilerine gönderilmiş olması gerektiğini de söyledi.

Formada rekor
2012'de 55 olan GS Store mağazasını 2013'te 90'a çıkaran G.Saray, bir yılda 423 bin satış yaparak Türkiye rekoru kırdı. GS Store'un da 6.9 milyon lira kar yaptığı açıkland

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kimseyi zorlamayız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN