Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kritik toplantı

Giriş Tarihi: 12.9.2013
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım yarın Martens Hukuk Bürosu'nun avukatlarıyla yapacağı basın toplantısında önce CAS süreci ile ilgili detaylı bilgiler verecek
Başkan ardından da Kasım'da yapılacak seçim için muhalefete seslenerek 'Bu kadar eleştirinin ardından ilk adımı atın ve adayınızı çıkarın' çağrısı yapacak

Fenerbahçe'nin Avrupa'dan iki yıl men cezası almasının ardından başkan Aziz Yıldırım ve yönetimin nasıl bir adım atacağı merak konusuydu. Yönetim, CAS tarafından cezanın onanmasının ardından yaptığı ilk toplantıda seçime gitme kararı almıştı. Ancak Yıldırım'ın kişisel olarak devam edip etmeyeceği sorusu halen güncelliğini koruyordu. Yıldırım sessizliğini sürdürürken, bomba önceki gün patladı. Yıldırım, CAS sürecini birlikte yürüttüğü Martens Hukuk Bürosu'nun avukatlarıyla Cuma günü basının karşısına çıkacağını açıkladı.

Başkan, Muşlu çocukları ağırladı

Muş Fenerbahçeliler Derneği'nin başlattığı ve Kalkınma Bakanlığı'nın da desteklediği SODES projesi kapsamında yüzme eğitimi alan en başarılı 20 çocuk, dün Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaret etti. Çocuklarla yakından ilgilenen başkan Aziz Yıldırım, minik misafirlerine stadı ve Fenerium Mağazası'nı gezdirdi. Uzun uzun sohbet eden ve keyifli anlar yaşayan başkan Aziz Yıldırım, daha sonra çocuklara Fenerbahçe forması hediye etti.

Neler konuşulacak?

1-Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, spor medyasıyla bir araya gelecek. İlk olarak başkan ve yöneticiler, medyayla yemekte buluşacak, gerek CAS süreci, gerekse seçimle ilgili merak edilen noktalara açıklık getirecek.

2-Ardından hem başkan hem de Martens Hukuk Bürosu'nun avukatları birlikte basın toplantısı düzenleyecek. Burada yaşanan süreç, merak edilenler tüm ayrıntılarıyla açığa kavuşturulacak. Olayın hukuksal bölümündeki sorulara Martens Hukuk Bürosu yanıt verecek.

3-Başkan Aziz Yıldırım, seçim süreciyle ilgili soruları cevaplayacak. Kendisinin adaylığıyla ilgili merak edilenleri açıklayacak. Dün itibariyle aday olma ihtimali yüksek gözüken Yıldırım'ın, yine de kesin kararını vermediği ve bu toplantıda adaylığını açıklamayabileceği belirtildi.

4-Başkan Aziz Yıldırım, 3 Temmuz sürecinden bu yana kendisine muhalefet yapan isimlere de seslenecek. Muhalefetin bir araya gelmesini ve seçimde aday çıkarmasını isteyecek. 'Bu kadar eleştirinin ardından artık ilk adımı atın' mesajını verecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kritik toplantı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN