Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sandıkla geldim sandıkla giderim

24 saat 'Burada nasıl kalırım' diye düşünmüyorum; koltuğa zamkla yapışmadım!

Giriş Tarihi: 14.9.2013
Seçimle gelmiş Aziz Yıldırım hakkında kişisel olarak düşüncelirinizi gazetelere yazamazsınız. Seçimi kaldıralım. O zaman demokrasi ortadan kalkar. Aday olurum, olmam bu benim sorunum. Benim bu konuda beklentim yok. 15 yıl yaptığım görev benim aileme ve şahsıma onur madalyasıdır. Sayın Başbakan da "Sandık" diyor. Başbakan'a "Aday olma" diyebiliyor musunuz? Sandıkla geldim, sandıkla giderim. Bir tane oyum var. Onu kullanır çıkarım. Benim eşim var, çocuklarım var. Yani özel bir hayatım var. 24 saat bu koltukta nasıl kalırım diye düşünmüyorum, beni bu koltuğa zamkla yapıştırmadılar.

Kulüpler bizden nemalanıyor
Trabzon'a bir basketçi verdik. "300 bin dolar alacağız" dediler. Ben de "Tamam" dedim. "Aziz Yıldırım'a rağmen oradaki dostlarımızla aldık" diyor bir Trabzonsporlu yönetici. Anadolu'ya "Zarar vermeyelim" diye susuyoruz. 450 milyon TL yayın gelirinin 38'ini alıyoruz. Kulüpler sayemizde nemalanıyor. Gittiğimiz her yere bereket götürüyoruz.

Aydınlar'a ne yanıt verdi?
Ali Koç ve Nihat Özdemir İsviçre'de UEFA ile bir toplantı yaptılar. Bize puan silme anlaşması dayatıldı ama kabul etmedik. Mehmet Ali Aydınlar bizim adımıza UEFA ile pazarlık yaptı bütün mesele budur.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sandıkla geldim sandıkla giderim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN