Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aydınlar'dan F.Bahçe'ye cevap

Eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe Kulübü yönetim kurulunun kendisini divan kurulu toplantısına çağırmasına yanıt verdi ve muhatabının genel kurul olduğunu açıkladı.

Giriş Tarihi: 19.9.2013 16:58 Güncelleme Tarihi: 19.9.2013 17:34
Aydınlar, yazılı yaptığı açıklamada, sarı-lacivertli kulübün yönetim kurulunun öncelikle Divan Kurulu'na, sonrasında basın önünde tartışmaya davet etmesi sonrası yanıt verme gereğinin doğduğunu belirterek, "Buradan bir kez daha ifade etmek isterim ki, nerede ve nasıl konuşacağımın kararını kendim vereceğim. Benim mevcut yönetimle ilgili düşünce ve görüşlerim son derece açık ve nettir. Detaylarını da tüm kamuoyu ile paylaştım. Bundan sonra muhatabım da, konuşacağım yer de Fenerbahçe Kulübü'nün gerçek iradesi olan saygıdeğer Genel Kurul olacaktır" ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirdiği basın toplantısı sonrasında aldığı yüzlerce telefon ve binlerce mesajla, açıklamalarından "tatmin olduklarını" ifade ederek güzel duygularını dile getiren Fenerbahçe kongre üyelerine ve camia mensuplarına teşekkür eden Mehmet Ali Aydınlar, şu görüşlere yer verdi:

"Sanırım burada dikkat çekilmesi gereken nokta; kamuoyu, Fenerbahçe kongre üyeleri ve camiası gelinen noktayı en ince ayrıntılarına kadar anlamış olmasına rağmen; yönetim kurulunun kulübü getirmiş olduğu noktayı, sürecin en başından beri olduğu gibi halen anlamamış olmasıdır. Yapmış oldukları açıklamada, divan kuruluna çağrıda bulunduktan sonra, 'Divan kurulumuza hak ettiği değeri vermemesi halinde' gibi bir cümle kullanarak beni tahrik etme ve saygıdeğer kurulumuzla karşı karşıya getirme çabalarını ise mevcut zihniyetin olaylara yaklaşım tarzını ortaya koyması açısından önemli bir örnek olarak görüyorum. Bilinmelidir ki, artık Fenerbahçe camiası, geçmişin büyük yanlışlarının kulübü getirmiş olduğu noktayı değil, Fenerbahçe'nin parlak geleceğinin nasıl planlanması gerektiğini konuşmak istemektedir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydınlar'dan F.Bahçe'ye cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN