Beton&İnşaat değil başarı!

Fenerbahçeliler artık betonu ve inşaatı değil, tüm branşlarda Avrupa'da kalıcı sportif başarıyı konuşmak istiyor. Bunu gerçekleştirecek yönetim anlayışına özlem duyuyor

Giriş Tarihi: 19.9.2013
TFF eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, taraftarın Fenerbahçe'ye olan sevgisinden oluşan enerjinin, kişisel egolar yüzünden tüketildiğini belirtti. Kulübün, dünyaya uygun olarak değişmek zorunda olduğunu savunan Aydınlar şunları söyledi: "Dünya değişiyor, alışkanlıklar değişiyor, değişmeyen tek şey Fenerbahçe'deki kaos ve gerilim. Hep mi sizin dışınızdakiler suçlu? Yeter artık! Fenerbahçe değişmek ve bu değişim başlamak zorunda. Fenerbahçe yenilenmek zorunda. Uluslararası bağımsız denetim kuruluşlarının hesapları denetlediği, konsolide bilançoların camia ile paylaşıldığı, her unsuruyla şeffaf ve hesap verilebilir, çağın değişen yönetim anlayışına ayak uyduran bir dünya kulübü yoluna girmek zorunda Fenerbahçe.

FENERLİ ÖZLEM DUYUYOR
Tüm Fenerbahçeliler, artık betonu, inşaatı değil, tüm branşlarda Türkiye'de ve Avrupa'da kalıcı sportif başarıları konuşmak istiyor. Bunu gerçekleştirecek yönetim anlayışına özlem duyuyor.
"

TRABZONSPOR'U BİZ GÖNDERMEDİK
"Fenerbahçe'yi Avrupa'ya göndermeyerek Türk futbolunu kurtardık. Bu riske giremezdim. F.Bahçe'nin Avrupa'ya gönderilmeme kararı sonrası gece bir televizyon programına katıldım. Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'ne alındığını orada öğrendim. UEFA yetkililerini arayıp tepkimi gösterdim. Bu kararı bize danışmadan nasıl verdiklerini sordum. Sorsalardı, Bursaspor'u önerecektik.

TRABZONSPOR'UN DA ADI GEÇİYOR

UEFA o sezon kazanılan kupaların geri alınmasını istedi. TFF şike diye bir karar vermedi. Biz o kararı geçirseydik, hiçbir şey olmayacaktı. Kupalar geri alacak, o seneyi yok sayacaktık. Hem kupada, hem de ligde sorunlar vardı. Beşiktaş'ın kupada, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un ligde şike soruşturmaları vardı. Şike tespit edilen maçlarda elde edilen performans gelirlerinin ise kaybeden takıma verilmesini düşünüyorduk."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beton&İnşaat değil başarı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN