Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O sezon keyifliydi ama...

Giriş Tarihi: 19.9.2013

2010-11 sezonunun ikinci yarısından bir Fenerbahçeli olarak çok büyük zevk aldım. Sahaya baktığınızda bir şey yoktu. Ama sonuca bakmak lazım!

"Çocukluğumdan beri, Fenerbahçe'nin maçlarını takip ediyorum. Benim en çok zevk aldığım dönem 103 golle şampiyon olunan dönemdi. Şike yapıldığı iddia edilen 2010-11 sezonunun ikinci yarısı da, en çok zevk aldığım ikinci dönemdi. Bunu söylememde sakınca yok. Ama başka şeye bakmak lazım. Spor hukukuna bakmak lazım. 'Sahaya yansımazsa ceza verilmez' dediler, atladım Nyon'a gittim. İnfantino'ya sordum. İNFANTİNO

BANA GÜLDÜ

Dedim ki, 'Ben maçları izledim maçlarda hiçbir şey yok. Bu sahaya yansımadıysa yine ceza olur mu şike sayılır mı?'... Bana güldü. Bir örnek verdi. Bir maçta bir kulüp yöneticisi, maçın iki hakemine para teklif ediyor. Hakem reddediyor. Maçı da o kulüp kaybediyor. Ama hakemler bunu rapor etmiyorlar. 'İki hakemin hakemlik hayatını sona erdirdik' dedi. 'Böyle bir şey söz konusu olamaz. Bunun girişiminde bulunmak yeterlidir' cevabını aldık."

LUTFİ ARIBOĞAN
LUtfi Bey benden önce de vardı. Hatta Haluk Ulusoy döneminde bile vardı.. Artık TFF'nin hafıza kasası olmuş... Bir CEO gibi olmuştu... TFF ile ilgili bir çok konuyu hakim bir isimdi..

İLHAN HELVACI
Ben getirmedim kendisini.. Zaten benden önce Türkiye Futbol Federasyonu'nda görev yapıyordu. Hukuk danışmanıydı. Burada bile suçlu ilan edildim. Helvacı'yı göreve ben getirmedim.

EBRU KÖKSAL
Ebru Hanım'ın müthiş bir CV'si vardı. Hatta eski F.Bahçe Başkanı Ali Şen kendisini övüyordu. O zaman Fenerbahçe yönetiminde görev yapan Ali Koç da... Genel Sekreter olunca beni tebrik ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O sezon keyifliydi ama...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN