Ben koyun değilim!

Giriş Tarihi: 22.9.2013

Trabzonspor'da Şenol Güneş'e haksızlık yapıldığını söyleyen Tolga Zengin, bu konuda bir yöneticiyle tartıştığını vurgulayıp çok çarpıcı ifadeler kullandı

Sancılı bir transfer döneminden sonra Beşiktaş'a giden Tolga Zengin, başta Şenol Güneş'in ayrılışı olmak üzere Trabzonspor'da yaşadığı olayların perde arkasını anlattı. TRTSPOR'A konuşan Tolga'nın çok çarpıcı ifadeleri şöyle: "10 sene bir camiaya hizmet etmiş bir oyuncu için başka kulübe gitmek zor. Bu süreçte hakkımda çok fazla şey yazıldı söylendi. Ama er ya da geç gerçekler ortaya çıkacaktır. Benim vicdanım rahat. Yoksa bende konuşsam çok farklı şeyler söylerim. Ama kimseyi zor durumda bırakmak istemiyorum. Şenol hoca ile her zaman görüşüyorum. Hocanın kıymeti bilinmedi Trabzonspor'da. Hocaya benim de şahit olduğum çok haksızlıklar yapıldı. O kulübü gönülden seven bir insandı. O hem Türk futbolu hem de kulüp için büyük bir değerdir. Şenol Güneş'in gönderiliş şekline tepki gösterdim. Bunun bedelini ne olursa olsun öderim dedim.

"İnsanların yüzüne bakamam!"
İstediğiniz cezayı verin dedim. O zaman bir yönetici ağabeyim bana, "Bedeli ağır olur yaptığının bunu ödersin" dedi. Bende, "Ben koyun değilim, beni güdemezsiniz" dedim. Futbol hayatım biter ama ben yarın bir gün o insanların yüzüne bakamam dedim sizin istediğinizi yaparsam. Allaha şükür vicdanım rahat doğrusunu yaptığıma inanıyorum. Bilic'in hocalığını tartışmam. Kariyeri anlamında da takıma kattıkları anlamında da çok iyi bir hoca. Onun haricinde bir insani boyutu var. Annemi görmem için bana zorla izin verdi."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ben koyun değilim!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN