'Hapse atılsınlar'

Giriş Tarihi: 24.9.2013

TFF Başk an Veki li Özerte n: Euro 2020'ye aday statta bu olayın olması utandırıcı. Sahaya girenler hapse atılmalı

Türkiye Futbol Federasyonu Birinci Başkan Vekili Ufuk Özerten, sahaya giren taraftarlar nedeniyle tamamlanamayan Beşiktaş- G.Saray derbisiyle ilgili kararın, hukuki süreçler bittikten sonra verileceğini söyledi. Bu olayın federasyonda bir yargı süreci olduğuna dikkat çeken Özerten şunları söyledi:
Biz Demirören Federasyonu olarak her şeyin adalet çerçevesinde sonuçlandırılması için elimizden gelen hassasiyeti gösteriyoruz.
Karşılaşmanın temsilcilerini dinledik, görüntüleri izledik. Şimdi sıra disiplin müfettişlerimizin bu konuyu incelemesinde. Onlar da inceledikten sonra gerekli sevkler yapılacak, nihai karar da ondan sonra disiplin ve tahkim süreci olacak.
En önemli aksaklıklardan biri, stadyumlarda güvenlik işinin resmi polisler tarafından yapılması konusu. Biz bu konuda ısrarcıyız.
Yapanın yaptığı yanına kar kalıyor. O yeşil sahaya inmenin bir cezası olması lazım. Ben bunun hapis cezası olmasını istiyorum.
2020 Avrupa Şampiyonası'na talip olduğumuz günlerin arifesinde, 2020'nin yapılması gereken stadyumda bu tür olayın çıkması kendi anti propagandamızı yapmak gibi bir şey. Bu da çok düşündürücü ve hatta ülke adına utandırıcı bir konu.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hapse atılsınlar'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN