Taraftarımız provoke edildi

Giriş Tarihi: 8.10.2013

"İstediğimiz yerden girer, istediğimiz yerden çıkarız" zihniyeti, emniyetin ikazlarına uymama ve hassas olan bölgede basın toplantısı yapma, olayları ateşlemiştir

F.Bahçe yönetimi olayların yanlı ve yanlış olarak servis edilmesinden yakınıp şu ifadeleri kullandı: "Misafir takım başkan, yönetim kurulu ve takımın stada giriş, çıkış usul ve esasları ile basın toplantılarına ilişkin esaslar, müsabaka sabahı saat 10.00'da yapılan "Güvenlik eşgüdüm toplantısı" tahtında belirlenmiş ve Emniyet Müdürlüğümüz tarafından taraflara tebliğ edilerek tutanak altına alınmıştır. Stadın hangi esas ve usullerle terk edileceği kendilerine ihtar edilmiştir.

YAŞANANLAR OYUNUN BİR PARÇASI
"Biz istediğimiz yerden girer, istediğimiz yerden çıkarız" zihniyetiyle emniyet güçlerinin ısrarlı ikazlarına uymayarak, özellikle taraftarın yoğun olduğu bölümden çıkış yapılmış ve güvenlik açısından çok hassas olan bölgede basın açıklaması yapılarak Fenerbahçe taraftarı ve olaylar açıkça provoke edilmeye çalışılmıştır. Son zamanlarda oynanan oyunun bir parçası olarak Fenerbahçe taraftarına şirin gözükmek adına taraftarla hiçbir sorunu olmadığını söyleyen bu nezih kişi, basın toplantısı esnasında F.Bahçe taraftarına küfür ve hakaret ederek görevini başarıyla tamamlamıştır.

TARAFTARIMIZ SAĞDUYULU OLSUN
Rakip taraftarları, rakip yöneticileri ve kulüp başkanlarına tehdit ve hakaret içeren beyanlarda bulunmaktan kaçınmayan, gördüğü güvenlik kamerasına dahi demeç vererek Türk Futbolunu geren ve görevini yapan Emniyet mensuplarını ve kararlarını dahi provoke etmek suretiyle Türk Futbolu'nu uçuruma sürükleyen bu zihniyeti muhatap alacağımız yegane yer adli mercilerdir. Taraftarımızdan beklentimiz, Trabzonspor camiasını temsil ettiğine inanmadığımız bu kişilerin hakaret ve provokasyonlarına karşı vakur ve sağduyulu duruşlarını muhafaza etmeleridir.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taraftarımız provoke edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN