Başkan olmadan işimizi yapıyoruz

Yılmaz: Ocak ayında göreve geldiğimde başkanın imzası olmadan iş yapamıyorduk. Bugün arkadaşlarımızın da imza yetkisi var"

Giriş Tarihi: 11.10.2013

Fenerbahçe CEO'su Hasan Hakkı Yılmaz, kurumsallaşmanın başarı için bir araç olduğunu söyledi. Kurumsallaşmanın ihtiyaçtan doğduğunu belirten Yılmaz, "Kurumsallaşma için kafa yapısının ve alışkanlıkların değişmesi gerek" dedi. F.Bahçe'nin şirketleri ve çalışanlarıyla tek başına yönetilecek bir yapının üstüne çıktığına vurgu yapan Yılmaz, "Ocak ayında göreve geldiğimde başkanın imzası olmadan birşey yapamıyorduk. Bugün arkadaşlarımızın da imza yetkisi var" diye konuştu.

F.BAHÇE ALTIN BİR LİRADIR
F.Bahçe'nin demokrasi ile yönetilen bir kulüp olduğunun altını çizen CEO Yılmaz şöyle konuştu: "Başkan bir vizyon koyar biz de çalışanları olarak onu gerçekleştirmeye çalışırız. F.Bahçe her konuda olduğu gibi kurumsallaşma konusunda da lider olacaktır." 3 Temmuz sürecinin F.Bahçe'in marka değerine zarar veremeyeceğini de belirten Hasan Hakkı Yılmaz, "F.Bahçe altın bir lira. Çamur da atsanız bu markayı itibarsızlaştıramazsınız" dedi.

Galatasaray ve Beşiktaş'a SPK taşı!
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, G.Saray ve Beşiktaş gibi bedelli sermaye artışı yapmaya vicdanının müsaade etmediğini söyledi. Yıldırım, "Sermaya artışı yapsam 3 milyar lira para toplardım ama küçük yatırımcıyı mağdur etmek istemedim" dedi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan olmadan işimizi yapıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN