3 rauntluk Karate Kid!

İkili film senaryolarını aratmayacak bir kavgaya imza attı. İlk hesaplaşma Hajduk Split maçı sonrası otobüste yaşandı. İstanbul dönüşü, tesislerde hem gece yarısı hem sabah yumruklar konuştu

Giriş Tarihi: 12.10.2013
Her şey Hajduk Split maçında başladı. Kaptan İbrahim Toraman, orta saha oyuncularına "Önümü boş bırakmayın" derken Sezer Öztürk de "Öne çıkalım" telkininde bulununca, ikili arasındaki üç aşamalı kavganın fitili ateşlendi. Karşılaşma içindeki gerginlik soyunma odasına da taşınırken, ilk büyük hesaplaşma takım otobüsünde yaşandı. Ahmet Kavalcı ve Slaven Bilic, birbirlerine tehditler savuran İbrahim ve Sezer'i güçlükle ayırdı. Olayın kapandığını düşünenler, çok değil 3-4 saat sonra yanıldıklarını anlayacaklardı. Bilic, Hırvatistan dönüşü sabaha idman koyduğu için oyuncular tesislerde kaldı.

HERKES UYUDU, 03.30'DA KAVGA ETTİLER

Saat 03.30 civarında futbolcular yatmak için odalarına çekilmişlerdi ki, büyük bir patırtı koptu. Gürültüye koşanlar, İbrahim ve Sezer'in yumruk yumruğa birbirine girdiğini görünce hemen olaya müdahale etti. İkili güçlükle birbirinden ayrıldı. İddialara göre İbrahim, küfür etmiş, bunun karşılığında da ilk yumruk Sezer'den gelmişti. İplerin koptuğu hesaplaşmanın üçüncü raundu ise sabah idmanı öncesi yaşandı.

YÖNETİMİN GÜNDEMİNDE FESİH VAR!..

Birbirlerine karşı öfkesi bir türlü dinmeyen iki futbolcu, tekrar yumruk yumruğa kavga etti. İbrahim ile Sezer arasındaki üçüncü kapışma teknik direktör Slaven Bilic'in de sabrını taşırdı. Hırvat hoca, yönetici Ahmet Kavalcı'ya "Takımda huzur istiyorum, gereği yapılsın" deyince futbol komitesi ve yönetim, Başkan Fikret Orman'ın da olurunu alarak iki oyuncuyu süresiz kadro dışı bıraktı. İkilinin sözleşmelerinin fesih edilip edilmeyeceği konusunun ilk yönetim kurulu toplantısında gündeme geleceği öğrenildi.

GEÇMİŞİ DE DİKKATE ALDILAR

İlk yumruğu Sezer Öztürk atmasına rağmen, İbrahim Toraman'ın da kadro dışı bırakılmasında, daha önceki vukuatları etkili oldu. Öte yandan, ikiliye cezanın kadro dışı ile sınırlı kalmayacağı yönetimin, ağır para cezası vermeye hazırlandığı öğrenildi. Kulislerde hem Sezer'in hem de İbrahim'in 100'er bin euro ile cezalandırılacağı konuşuluyor.

ÜZÜLMEZ'LE İKİ KEZ KAPIŞTI

2008-09 sezonu öncesinde Kaptan İbrahim Üzülmez, yemeğe terlikle inen ikinci kaptan İbrahim Toraman'a çıkışmış, birbirine giren ikili Avusturya kampından kovulmuş, ancak daha sonra affedilmişti. Üzülmez, 2010-11 sezonunda oynanan Ankaragücü maçının devre arasında ise kendisine küfür ettiği gerekçesiyle Toraman'a ikinci kez saldırınca sözleşmesi feshedilmişti.

SEZER DE VUKUATLI

Fenerbahçe'nin Almanya kampında eğlenmek için gittiği gece kulübünde bir Trabzonspor taraftarıyla tartışan Sezer Öztürk, Beşiktaş'a geldikten sonra da Reina'da Ö.G. isimli kişiyle yumruk yumruğa kavga etmişti.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
3 rauntluk Karate Kid!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN