Kandırıldık!

"CAS ceza verdiyse demek ki ortada bir leke var. Aziz Yıldırım yüzde yüz aday olacak. Eğer Yargıtay'dan aleyhine bir karar çıkarsa yerine kukla getirecek. F.Bahçe Yıldırım'a teslim olmuş"

Giriş Tarihi: 14.10.2013
Fenerbahçe Genel Sekreteri Talat Yılmaz'dan Aziz Yıldırım'a bombardıman... Telegol programına konuşan Yılmaz'ın çok ağır sözleri şöyle: "Ben 3 Temmuz sürecinden bu yana kulübe yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırmaya çalıştım. CAS ceza verdi mi? Verdi.. Demek ki ortada bir leke var.. Aziz Yıldırım yüzde yüz aday olacak. Eğer Yargıtay'dan aleyhine bir karar çıkarsa yerine kukla getirecek. İnsanları affedeceğim dedi. Bu kandırmaca. Onların disiplin kuruluna dilekçe vermeli. Fenerbahçe teslim olmuş Aziz Yıldırım'a...

Yapılan işler içime sinmedi
Sen kulübü Allah'tan gelen hükümlere göre mi yönetiyorsun. Peygamber gibi insanım demeye getiriyorsun... 'Benim de hatalarım olabilir' diyorsun. Bunlar benim inancıma, değerlerime uymayan şeyler. Bunları görünce benim ruhum sıkılıyor. Yapılan işler içime sinmedi. Dereağzı'ndaki tesislerinde tuvalet yok, bir şey yok.. Serkan Acar bana 'burası için iki kere para aldım, sen al burayı yap' dedi.

İğrenç adamlar laf çıkarıyor
Topladığım bağışlarla da tesisleri yeniledim. Ayrıca basketbol ve voleybol sahalarının zeminlerini yeniledim. Ortaya güzel bir şey çıkardım. Fenerbahçe'de bir liralık işi 3 liraya yapan adamlar, pis adamlar, iğrenç adamlar Talat Yılmaz burada suistimal yaptı, 1.5 milyon Euro harcadı diye laf çıkardılar. Aziz Yıldırım açıyor telefonu satın alma müdürüne, 1.5 milyon Euro parayı sarf etmişiniz diyor.

O SÖZLERİ GÖREV İCABI SÖYLEDİM
Benim
boğazımdan haram para geçmedi. Başkan da F.Bahçe'ye 8 villa verdi. Bu suç... 8 villadan 5 tanesi boş, birinde Emenike oturuyor. Diğerinde Cristian ile kayın pederi oturuyor. Mayıs ayındaki genel kurulda Mehmet Akif'ten beyit okudum. Benim başkanımın kellesini alamazsınız dedim. Ama görev icabı söyledim. Şimdi bakıyorum kandırıldık mı diye düşünüyorum, yanlış yola mı girdik diyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kandırıldık!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN