Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Biz bileti aldık

Buralardan hep çıktık... Allah nasip ederse yine çıkarız. İnsanımızın bolca duasına, iyi enerjisine ve desteğine ihtiyacımız var. Olmazsa da 'galiptir bu yolda mağlup' diyeceğiz

Giriş Tarihi: 15.10.2013
A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, zorlu Hollanda maçı öncesi dün basının karşısına çıktı. "Hollanda zor bir rakip. Diğer maçlardaki performansımızın yetmeyeceğini biliyoruz" diyen Terim şöyle konuştu: "Futbolcularımız zaten beyinlerinde ve kalplerinde gitmişler. Biz de onların peşine takılmayı düşünüyoruz. Oyuncularıma herhangi bir konuşma yapmayı düşünmüyorum. Bunu o kadar hissediyorum ki benim herhangi bir şey söylemem ekstra kalabilir. Bu sefer görevimiz sadece taktik olarak hazırlamak. Play-off'u kazanmaktan zor gibi gözüküyordu ama şimdi önümüzde bir engel kaldı. Hayallerimizi kazanmak için daha fazla performans ortaya koymamız lazım.

BAYRAMI GÜZEL GEÇİRELİM
Türkiye'deki insanların dualarını ve güzel dileklerini bizden esirgememesi lazım. Güzel enerjilerini bize göndermeleri gerek. Hep beraber bayramı daha güzel geçirelim... İnsanlar hayal kurmalı ve bu hayal için çok çalışmalı. Muhakkak ki Brezilya'yı da, ordaki kuraları da son 2008'i de unutmadık ama önce Hollanda'yı halletmek lazım. Buralardan hep çıktık, Allah nasip ederse yine çıkarız. Dünyanın en güçlü ekiplerinden bir tanesi olan Hollanda'yı yenip, bunu kazanırsak, önemi bizim için çok fazla olacak.

TAKTİK VARYASYON YAPACAĞIZ
Oyun içinde olabilecek tüm taktiksel varyasyonları yapacağız. Kendi felsefemizden ödün vermeyeceğiz. Bir maçın kaybedilmesi dünyanın sonu olmamalı. Kazandığımızda da anormal sevinçten kimse hayatını kaybetmemeli. Gidemezsek rakibimizi tebrik eder, nedenlerini analiz ederiz. Ocak ayında Avrupa Şampiyonası için çekilecek kuraya da tekrar hazırlanma zorunluluğu var. Hayatın gerçeklerini sindirmeliyiz. Arda, 'Döndüğümde arkadaşlarım görecek biz nasıl oradayız' diyordu. Olmazsa da 'Galiptir bu yolda mağlup' diyeceğim, oyuncularımı bağrıma basacağım.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biz bileti aldık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN