Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ufak bir ihtardı anlasanız iyi olur!

Giriş Tarihi: 15.10.2013

"Trabzon'un emeğini çalanlar İstanbul'da çok yürüdü, emeği çalınanların da yürümek hakkıdır. Bu uyarı olarak algılanırsa iyi olur"

Fenerbahçe maçından sonra protokol tribününde yaşanan olayların ardından ilk kez Trabzon'a gelen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmaoğlu'nu havalimanında taraftarlar sevgi gösterileriyle karşıladı. Çiçek verdikleri Hacıosmanoğlu için, "Kadıköy Fatih'i Trabzon'a hoşgeldin", "Trabzon seninle gurur duyuyor", "Dik dur eğilme Trabzon seninle" tezahüratları ve büyük sevgi gösterileriyle omuzlara aldılar. Hacıosmanoğlu, taraftarların İstanbul'daki yürüyüşü için, "Trabzon'un emeğini çalanlar çok yürüyüş yaptı İstanbul'da. Emeği çalınanların da yürüme zamanı geldi. Haklarını elbette arayacaklar, takımın varlık sebebi onlar. Biz de yönetim olarak yapmamız gerekenleri yapıyoruz. Bu ufak bir ihtar olarak algılanırsa, bundan sonra gelişecek olaylar için onlara faydalı olacaktır" dedi.

SIRADA FIFA VAR, ÜLKE ZARAR GÖRECEK
Hacıosmanoğlu,
kendi yönetimi göreve geldikten sonra şike olayındaki gelişmeleri herkesin açık bir bir şekilde gördüğünü belirterek, "Yolun sonudur bu. Yolun sonunda kararı, haklı olandan yana vermeye onlar da ikna olacak. Birçoğu da ikna olmuş vaziyette. UEFA'dan sonra FIFA'da da görüşmelerimizin devam ettiğini, bu takımlardan sonra ülkenin de zor durumda kalacağını defalarca söyledik. Bayramdan sonra daha büyük hareketlenmeler yaşayacağız hep beraber" diye konuştu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ufak bir ihtardı anlasanız iyi olur!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN