Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Buzdağı gibi!

Giriş Tarihi: 17.10.2013

Sezer-İbrahim kavgası, sadece buzdağının görünen kısmı. Görünmeyen kısmı ise daha vahim. Olayda Manuel Fernandes'in de taraf olması, Beşiktaş'ta kamplaşmaya doğru gidişin açık bir işareti olarak değerlendiriliyor

Beşiktaş'ta futbolcular Sezer Öztürk ile İbrahim Toraman arasında yumruk yumruğa yaşanan kavganın artçı sarsıntıları sürüyor. Kavga ile ilgili yeni detaylar olayın vehametini de ortaya çıkarıyor: Yaşananlar, sadece buzdağının görünen kısmı... Görünmeyen kısmı ise Beşiktaş'ın saha performansını olumsuz yönde etkilemesi muhtemel olasılıkları içeriyor... Tesislerdeki kavgayı ayırmaya gelenler arasında yer alan Portekizli yıldız Manuel Fernandes'in Sezer Öztürk'ten yana tavır koyduğu, hatta İbrahim Toraman'a küfür içerikli çıkışta bulunduğu iddiaları siyah-beyazlı yönetimde şok etkisi yarattı.

AYRINTILI RAPOR İSTENDİ
Camiada Fernandes'in bu tavrı, takımda kamplaşmaya gidişin bir işareti olarak algılanırken, yöneticilerin de aynı yönde kaygıları olduğu öğrenildi. Siyah-beyazlı idarecilerin Fernandes'in olaya karışıp karışmadığını soruşturma kapsamına aldığı ve bu konuda teknik direktör Slaven Bilic ile futbol direktörü Önder Özen'den ayrıntılı bir rapor istedikleri belirtildi.

'AF' GÜNDEMDEN KALKABİLİR
Rapordan çıkacak sonuç özellikle İbrahim Toraman'ı yakından ilgilendiriyor. Çünkü, yönetim nezdinde 1. dereceden suçlu olarak görülmeyen İbrahim'in tekrar takıma dönme durumu vardı. Eğer yaşananlar doğruysa ve kavganın sadece iki kişi arasında geçmediği raporla teyit edilirse, af konusunun rafa kaldırılması oldukça yüksek bir ihtimal.

CEZA ALACAK MI?
Futbolcuların kavgayı ayırmaya geldiği sırada İbrahim Toraman'a küfür içerikli çıkıştığı ileri sürülen Fernandes'in böyle bir davranışta bulunduğu doğrulanırsa, yönetimin nasıl bir tavır sergileyeceği merakla bekleniyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Buzdağı gibi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN