15 yıllık olana da proje sorulur

F.Bahçe'de başkan adaylığını açıklayan Hulusi Belgü, "15 yıllık başkana proje sorulmaz" diyen Yıldırım'a sert tepki gösterdi

Giriş Tarihi: 20.10.2013
Başkan Aziz Yıldırım'a AK Parti örneğini vererek yüklenen Hulusi Belgü, "Özellikle bu dönem, çok daha güçlü bir proje sunumunu hak ediyor. Düşünsenize, AK parti de yıllardır iktidarda. Seçim günü, 'Biz bunca yıldır iktidardayız. Yeni projeler sorma hakkınız yok' diyebilir mi? Dediği takdirde seçimlerde ne olur?" ifadesini kullandı.

GÜCÜ UEFA'DA KULLANSAYDIK
Yıldırım'ın para ve gücün kendilerinde olduğuna dair sözlerinin de gerçeği yansıtmadığını belirten Belgü, "Gün geçtikçe finansman yapımız bozuluyor. Avrupa'dan uzak geçirdiğimiz her yılın bize maliyeti 70 milyon Euro. Güç konusuna gelince, keşke var olan gücümüzü UEFA ve CAS nezdinde kullanabilseydik" diye konuştu.

YILMAZ VE GÜNAY'A DESTEK
Talat Yılmaz ve Yüksel Günay'ın Yıldırım aleyhinde yaptığı açıklamaların 'sıradan' olmadığının altını çizen Belgü, "İnsanları F.Bahçe düşmanı ilan etmek kolay. Zor olan F.Bahçe için, doğru olanı yapmak. Yılmaz ve Günay sokaktaki değil yönetimin içindeki insanlar. Söylediklerini öyle hemen bir kenara atamayız.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
15 yıllık olana da proje sorulur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN