Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hıncal Uluç ile haftanın gündemi

Giriş Tarihi: 22.10.2013 17:30
Sabah Gazetesi'nin usta kalemlerinden Hıncal Uluç, geçtiğimiz haftaya damgasını vuran spor olaylarını Sabahspor.com okuyucularına değerlendirdi.

Uluç;

Mancini'de yüreğin 'y'si olsaydı maça Muslera ile değil Ufuk ile başlardı. Takıma mesaj öyle verilir. 'Bu Karabük zaten üç kere ya gelecek ya da gelmeyecek. Ufuk bunları durdurur. Eray da yedeğidir. Ben yabancı kontenjanımı kalecide kullanmıyorum bu maçta arkadaş!' derdi. Dany kenarda oturur, sağ açıkta Bruma, sol açıkta Amrabat ile başlardı, bak bakalım o maç kaç kaç biterdi! Aklından bile geçirmedi bunu Mancini efendi!..
Basın toplantısında da Türk medyası ile dalga geçti: "Burası da İtalya gibi, herkes her şeyi biliyor." Bak Mancini Efendi ben senden iyi biliyorum. Hıncal Uluç olarak iddia ediyorum ki Galatasaray'ı da Karabük'ü de Türk futbolunu da senden çok iyi biliyorum.
İkinci yarının başında sen benden daha iyi bildiğini söyleyebilirsin artık ama bugün ben senden iyi biliyorum ve bugüne kadar ben senden sadece mevcudu ocağa kadar götürmeni bekliyordum. Böyle bir korkaklık gösterisi yaparsan, bitti. Ben seni artık beklemem. Galatasaray'ın başında korkak bir adamın yeri yok.
Karabük'te o stoper kırmızı kartı görür görmez Umut oyuna girmeliydi. Umut oyuna o anda girmeliydi. Umut oyuna hiç girmedi!..

��zge AYDIN /SABAHSPOR.COM
ARKADAŞINA GÖNDER
Hıncal Uluç ile haftanın gündemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN